З 21 листопада до 5 грудня тривають електронні консультації щодо облаштування ділянки вулиць 15 Квітня-Київська «Сквер міст-побратимів».
У сквері передбачене облаштування відпочинкової зони для мешканців мікрорайону, лавочок для відпочинку, висадження додаткових зелених насаджень, встановлення місць для паркування велосипедів, влаштування велодоріжки, а також інформаційних стендів про співпрацю Тернополя та міст-побратимів.
Пропозиції щодо даного скверу тернополяни можуть залишати на порталі «Електронні консультації та опитування».





ПРОПОЗИЦІЇ(2)
ПРОПОЗИЦІЇ(2)
ДОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ ОНЛАЙН
languagetool.org