платформа електронної демократії
Вгору
Created with Sketch. Консультація
Щодо збору пропозицій та зауважень до Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Програми економічного і соціального розвитку міста Кропивницького на 2021 рік та основні напрями розвитку на 2022 і 2023 роки
Created with Sketch.
18 листопада 2020
Час вийшов
Автор:
Департамент з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Міської ради міста Кропивницького

Департамент з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Міської ради міста Кропивницького проводить збір пропозицій і зауважень до Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Програми економічного і соціального розвитку міста Кропивницького на 2021 рік та основні напрями розвитку на 2022 і 2023 роки.

 

Контактна особа: Селіванова Наталія Олександрівна, заступник начальника відділу економічного розвитку та регуляторної політики управління економіки департаменту з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Міської ради міста Кропивницького, (0522) 35 61 52.

 

Електронна скринька для подання пропозицій в режимі електронного листування: ekonomika@krmr.gov.ua .

 

Письмові пропозиції надсилати за адресою: 25022, м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 41, каб. 403; Міська рада міста Кропивницького, управління економіки департамент з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій .

Ініціатор:
Департамент з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Міської ради міста Кропивницького
Created with Sketch. 126 переглядів
Created with Sketch. 0 коментарів
Created with Sketch. Додати коментар
РЕЗУЛЬТАТИ КОНСУЛЬТАЦІЇ
Created with Sketch.
Скоро