Залучення мешканців та комунального підприємства, працівників ради, шляхом проведення спланованих акцій прибирання, з залученням техніки, створення маленьких тематичних пікніків по закінченню акції по прибиранню, щоб обговорити і інші важливі питання(локально залежить від території)
Забезпечити найменшими засобами для прибирання учасників акції.
Водичка з собою, захисні засоби та пакети мають бути в кожного.
Фото та відеофіксація порушників для подальшої профілактичної роботи або штрафу, бо організатори цих звалиш, як місцеві так і не місцеві жителі громади
Хільшлєйн Оксана Ігорівна
11 травня, 2021, 20:07
Великі за площею сміттєзвалища підлягають захороненню. Нажаль, це утопія - прибирання. По-друге, потрібно збільшити кількість сміттєвих майданчиків. Третє - ввести систему штрафів (з чітким визначенням провини).
Корнієнко Софія Олександрівна
11 травня, 2021, 22:20
Створити карту сміттєзвалищ.
Там, де можливо, провести рекультівацію і висадити ліс.
Подавати пропозиції для фінансування цих заходів в обласні і загальнодержавні природоохоронні програми, шукати гранти.
Якщо засмічені землі в приватній власності, вимагати від власників ліквідувати сміттєзвалища або відмовитися від землі на користь громади.
Харитонова Надія Василівна
01 червня, 2021, 11:37
Додати в штатний розпис благоустрою менеджера як торговий агент в дистрибуції, який буде ходити і заключати договора на вивіз сміття (благоустрій повинен себе окупати, а не дотаціями жити через те що мало мешканців договора підписали). в кінці вулиць де ОРКИ везуть машинами встановити відеокамери, піймали великий штраф та розголос. Якщо хто проти договорів не аргументовано, підключати поліцію. Робітники благоустрою повинні підтримувати громадські місця в належному стані, там треба висвітити телефони відповідальних. Прозора калькуляція на собівартість послуг. Зробити гугл карту де буде видно кожному хто зацікавлений, де зараз забирає сміття машина благоустрою, або наймана.
Галицька Юлія Євгеніївна
02 червня, 2021, 10:11
Кожний житель повинен дбати про навколишню середу та сигналізувати про стихійні звалища.
Рябухіна Юлія Володимирівна
02 червня, 2021, 10:22
Зобов'язати мешканців заключати договори для вивезення сміття
Створити рекламні акції
Азарова Леся Петрівна
02 червня, 2021, 10:43
Кожне домоволодіння повинно мати укладений договір на вивіз сміття
Комар Ірина Юріївна
02 червня, 2021, 11:57
Заключення договорів з КП на вивезення сміття.
Відео фіксація порушників зі штрафами.
Інформаційні кампанії та акції з інформування населення.
Бондарь Людмила Олександрівна
02 червня, 2021, 17:03
Залучення громадян до прибирання. Заключення договорів на вивіз сміття.
Горб Людмила Іванівна
02 червня, 2021, 20:08
Кожному домоволодінню заключити договір на вивіз ТПВ, сортувати сміття вдома, встановивши у себе на кухні декілька сміттєвих відер, утилізовувати органічні рештки на своєму подвір'ї, тобто компостувати, а пластик, скло та парер здавати на переробку. І ще виходити декілька разів на рік на акції та челенджі по прибиранню!
Вусик Антон Іванович
03 червня, 2021, 08:24
На мою думку для вирішення даної проблеми потрібно діяти комплексним шляхом.
Прибрати стихійні звалища, та виписати штрафи власникам території на якій вони знаходяться. (Там де чисто вірогідність утворення звалиш мінімальна)
Створення міні площадок з контейнерами у відкритому доступі для сміття.
Підвищити контроль за незаконним викиданням сміття. (Почати штрафувати).
Впровадити активну програму з поводженням зі сміттям в дитячих садках, школах та на підприємствах.
Зобов’язати кожне домогосподарство укласти договір на вивіз побутових відходів з мінімальною ставкою. Навіть не прив’язуватися до кількості осіб що прописані в будинку. Бо з особистого опиту та опиту знайомих, розумію що наприклад на сьогодні в сім’ї з двох осіб за тиждень назбирується лише одна четверта сміття від того що можливо здати згідно договору на двох осіб.
Спростити можливість домовитися за одноразовий вивіз великої більшої сміття.
Вусик Антон Іванович
03 червня, 2021, 12:09
Також булоби добре провести обговорення щодо питань де розмістити сміттеві баки.
ПРОПОЗИЦІЇ(12)
ГАЛУШКО ДМИТРО Віталійович
11 травня, 2021, 18:38
Залучення мешканців та комунального підприємства, працівників ради, шляхом проведення спланованих акцій прибирання, з залученням техніки, створення маленьких тематичних пікніків по закінченню акції по прибиранню, щоб обговорити і інші важливі питання(локально залежить від території)
Забезпечити найменшими засобами для прибирання учасників акції.
Водичка з собою, захисні засоби та пакети мають бути в кожного.
Фото та відеофіксація порушників для подальшої профілактичної роботи або штрафу, бо організатори цих звалиш, як місцеві так і не місцеві жителі громади
Хільшлєйн Оксана Ігорівна
11 травня, 2021, 20:07
Великі за площею сміттєзвалища підлягають захороненню. Нажаль, це утопія - прибирання. По-друге, потрібно збільшити кількість сміттєвих майданчиків. Третє - ввести систему штрафів (з чітким визначенням провини).
Корнієнко Софія Олександрівна
11 травня, 2021, 22:20
Створити карту сміттєзвалищ.
Там, де можливо, провести рекультівацію і висадити ліс.
Подавати пропозиції для фінансування цих заходів в обласні і загальнодержавні природоохоронні програми, шукати гранти.
Якщо засмічені землі в приватній власності, вимагати від власників ліквідувати сміттєзвалища або відмовитися від землі на користь громади.
Харитонова Надія Василівна
01 червня, 2021, 11:37
Додати в штатний розпис благоустрою менеджера як торговий агент в дистрибуції, який буде ходити і заключати договора на вивіз сміття (благоустрій повинен себе окупати, а не дотаціями жити через те що мало мешканців договора підписали). в кінці вулиць де ОРКИ везуть машинами встановити відеокамери, піймали великий штраф та розголос. Якщо хто проти договорів не аргументовано, підключати поліцію. Робітники благоустрою повинні підтримувати громадські місця в належному стані, там треба висвітити телефони відповідальних. Прозора калькуляція на собівартість послуг. Зробити гугл карту де буде видно кожному хто зацікавлений, де зараз забирає сміття машина благоустрою, або наймана.
Галицька Юлія Євгеніївна
02 червня, 2021, 10:11
Кожний житель повинен дбати про навколишню середу та сигналізувати про стихійні звалища.
Рябухіна Юлія Володимирівна
02 червня, 2021, 10:22
Зобов'язати мешканців заключати договори для вивезення сміття
Створити рекламні акції
Азарова Леся Петрівна
02 червня, 2021, 10:43
Кожне домоволодіння повинно мати укладений договір на вивіз сміття
Комар Ірина Юріївна
02 червня, 2021, 11:57
Заключення договорів з КП на вивезення сміття.
Відео фіксація порушників зі штрафами.
Інформаційні кампанії та акції з інформування населення.
Бондарь Людмила Олександрівна
02 червня, 2021, 17:03
Залучення громадян до прибирання. Заключення договорів на вивіз сміття.
Горб Людмила Іванівна
02 червня, 2021, 20:08
Кожному домоволодінню заключити договір на вивіз ТПВ, сортувати сміття вдома, встановивши у себе на кухні декілька сміттєвих відер, утилізовувати органічні рештки на своєму подвір'ї, тобто компостувати, а пластик, скло та парер здавати на переробку. І ще виходити декілька разів на рік на акції та челенджі по прибиранню!
Вусик Антон Іванович
03 червня, 2021, 08:24
На мою думку для вирішення даної проблеми потрібно діяти комплексним шляхом.
Прибрати стихійні звалища, та виписати штрафи власникам території на якій вони знаходяться. (Там де чисто вірогідність утворення звалиш мінімальна)
Створення міні площадок з контейнерами у відкритому доступі для сміття.
Підвищити контроль за незаконним викиданням сміття. (Почати штрафувати).
Впровадити активну програму з поводженням зі сміттям в дитячих садках, школах та на підприємствах.
Зобов’язати кожне домогосподарство укласти договір на вивіз побутових відходів з мінімальною ставкою. Навіть не прив’язуватися до кількості осіб що прописані в будинку. Бо з особистого опиту та опиту знайомих, розумію що наприклад на сьогодні в сім’ї з двох осіб за тиждень назбирується лише одна четверта сміття від того що можливо здати згідно договору на двох осіб.
Спростити можливість домовитися за одноразовий вивіз великої більшої сміття.
Вусик Антон Іванович
03 червня, 2021, 12:09
Також булоби добре провести обговорення щодо питань де розмістити сміттеві баки.
Вашу пропозицію надіслано
ДОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ ОНЛАЙН
{{ errorText }}
Будь ласка, зважайте на граматику ваших пропозицій — це прояв ввічливості по відношенню до автора та інших учасників обговорення. Перевірити текст на наявність граматичних помилок можна за допомогою сервісу languagetool.org
Звіт за результатами публічних консультацій
Скоро
Шановний користувач!
Участь в івентах можуть брати лише зареєстровані користувачі. Для збереження Ваших результатів та продовження роботи на ресурсі просимо пройти реєстрацію.
Шановний користувач!
Ви зареєстровані в іншому ОМС, тому не можете брати участь в данному івенті
ПРОПОЗИЦІЇ(12)
ПРОПОЗИЦІЇ(12)
ДОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ ОНЛАЙН
languagetool.org