платформа електронної демократії
Вгору
Created with Sketch. Консультація
Проєкт Договору про співробітництво територіальних громад у формі реалізації спільного проєкту «Реконструкція лікувального корпусу по вул. Котляревського, 1 в м. Бориспіль Київської області»
Created with Sketch.
04 січня 2022
Час вийшов
Автор:
Відділ економічної та інвестиційної політики виконавчого комітету Бориспільської міської ради

У жовтні 2021 року міським головою Борисенком Володимиром Костянтиновичем було ініційовано співробітництво територіальних громад у сфері охорони здоров’я, а саме: Бориспільської міської територіальної громади, Вороньківської сільської територіальної громади, Гірської сільської територіальної громади, Золочівської сільської територіальної громади, Пристоличної сільської територіальної громади. Спывробытницво передбачаэ реалізацію спільного проэкту «Реконструкція лікувального корпусу по вул. Котляревського, 1 в м. Бориспіль Київської області». Метою реалізації Проэкту є покращення  якості надання послуг населенню зазначених громад у сфері охорони здоров’я, забезпечення доступності медичної допомоги населенню та підвищення ефективності використання коштів місцевих бюджетів, що передбачає координацію суб’єктів співробітництва та акумулювання ними на визначений період ресурсів для спільного здійснення відповідних заходів у межах повноважень, визначених законом.

На громадське обговорення виноситься проєкт договору про співробітництво територіальних громад у формі реалізації спільного проекту «Реконструкція лікувального корпусу по вул. Котляревського, 1 в м. Бориспіль Київської області».

Ініціатор:
Бориспільська міська рада в особі міського голови Борисенка Володимира Костянтиновича
Created with Sketch. 203 переглядів
Created with Sketch. 0 коментарів
Created with Sketch. Додати коментар
РЕЗУЛЬТАТИ КОНСУЛЬТАЦІЇ
Created with Sketch.
Скоро

ЗВІТ щодо результатів електронних консультацій з громадськістю, що проводились  на вебпорталі «Єдина платформа місцевої електронної демократії» ЕДЕМ

 

ОМС: Бориспільська міська територіальна громада

Назва: Проєкт Договору про співробітництво територіальних громад у формі реалізації спільного проєкту «Реконструкція лікувального корпусу по вул. Котляревського, 1 в м. Бориспіль Київської області»

Дата створення: 04 січня 2022, 12:44

Автор: Відділ економічної та інвестиційної політики виконавчого комітету Бориспільської міської ради

Ініціатор: Бориспільська міська рада в особі міського голови Борисенка Володимира Костянтиновича

 

Опис:

У жовтні 2021 року міським головою Борисенком Володимиром Костянтиновичем було ініційовано співробітництво територіальних громад у сфері охорони здоров’я, а саме: Бориспільської міської територіальної громади, Вороньківської сільської територіальної громади, Гірської сільської територіальної громади, Золочівської сільської територіальної громади, Пристоличної сільської територіальної громади. Співробітницво передбачає реалізацію спільного проєкту «Реконструкція лікувального корпусу по вул. Котляревського, 1 в м. Бориспіль Київської області». Метою реалізації Проєкту є покращення  якості надання послуг населенню зазначених громад у сфері охорони здоров’я, забезпечення доступності медичної допомоги населенню та підвищення ефективності використання коштів місцевих бюджетів, що передбачає координацію суб’єктів співробітництва та акумулювання ними на визначений період ресурсів для спільного здійснення відповідних заходів у межах повноважень, визначених законом.   

 На громадське обговорення виносився проєкт договору про співробітництво територіальних громад у формі реалізації спільного проекту «Реконструкція лікувального корпусу по вул. Котляревського, 1 в м. Бориспіль Київської області», графічні та фото матеріали, техніко-економічні показники об’єкту та проєкт реєстраційної картки проєкту регіонального розвитку.

 

Початок опитування: 04 січня 2022, 05:41

Закінчення опитування: 19 січня 2022, 05:41

 

Кількість переглядів: 165

Кількість коментарів: 0

 

За результатами обговорення прийняте рішення Бориспільської міської ради  «Про схвалення проєкту договору про співробітництво територіальних громад»   № 1679-17-VIII.

 

 

Начальник відділу економічної та інвестиційної політики dиконавчого комітету Бориспільської міської ради                                              

Ірина ГОНЧАРЕНКО