платформа електронної демократії
Created with Sketch. Консультація
Проєкт Договору про співробітництво територіальних громад у формі реалізації спільного проєкту «Реконструкція лікувального корпусу по вул. Котляревського, 1 в м. Бориспіль Київської області»
Created with Sketch.
04 січня 2022
Час вийшов
Автор:
Відділ економічної та інвестиційної політики виконавчого комітету Бориспільської міської ради

У жовтні 2021 року міським головою Борисенком Володимиром Костянтиновичем було ініційовано співробітництво територіальних громад у сфері охорони здоров’я, а саме: Бориспільської міської територіальної громади, Вороньківської сільської територіальної громади, Гірської сільської територіальної громади, Золочівської сільської територіальної громади, Пристоличної сільської територіальної громади. Спывробытницво передбачаэ реалізацію спільного проэкту «Реконструкція лікувального корпусу по вул. Котляревського, 1 в м. Бориспіль Київської області». Метою реалізації Проэкту є покращення  якості надання послуг населенню зазначених громад у сфері охорони здоров’я, забезпечення доступності медичної допомоги населенню та підвищення ефективності використання коштів місцевих бюджетів, що передбачає координацію суб’єктів співробітництва та акумулювання ними на визначений період ресурсів для спільного здійснення відповідних заходів у межах повноважень, визначених законом.

На громадське обговорення виноситься проєкт договору про співробітництво територіальних громад у формі реалізації спільного проекту «Реконструкція лікувального корпусу по вул. Котляревського, 1 в м. Бориспіль Київської області».

Ініціатор:
Бориспільська міська рада в особі міського голови Борисенка Володимира Костянтиновича
Created with Sketch. 183 переглядів
Created with Sketch. 0 коментарів
Created with Sketch. Додати коментар