платформа електронної демократії
Created with Sketch. Консультація
ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про початок Е-консультацій щодо перейменування вулиць, провулків, проспектів, бульварів, площ, скверів тощо Кам’янської міської територіальної громади, назви яких пов’язані з державою-агресором та/або її союзниками
Created with Sketch.
24 травня 2022
Час вийшов
Автор:
Відділ комунікацій міської ради

З метою зменшення інформаційного та культурологічного впливу російського наративу на світогляд кам’янчан, дерусифікації топоніміки
Кам’янської міської територіальної громади та унеможливлення ворожої
по відношенню до України агітаційно-пропагандистської діяльності міською радою прийнято рішення від
20.05.2022 № 605-19/VIII «Про особливості перейменування вулиць, провулків, проспектів, бульварів, площ, скверів тощо Кам’янської міської територіальної громади, назви яких пов’язані з державою-агресором та/або її союзниками, під час дії воєнного стану».

На виконання рішення міської ради відділом комунікацій міської ради спільно з департаментом з гуманітарних питань міської ради та управлінням містобудування та архітектури міської ради було підготовлено перелік вулиць, назви яких пов’язані із державою агресором та її союзниками. До підготовки переліку також залучалися історики та краєзнавці.

Ініціатор проведення E-консультацій: Кам’янська міська рада.

Термін збору пропозицій щодо нових назв вулиць: до 5 червня 2022 року включно.

Адреса для надання пропозицій та зауважень: залишити коментар користувачами платформи EDEM, чи відправити його на електронну адресу poll@kam.gov.ua,  чи за допомогою Чат-боту  «Перейменування вулиць Кам’янське» в телеграм боті @pollKamsk_bot , із зазначенням П.І.Б. автора та адреси проживання. Анонімні пропозиції не реєструються та не розглядаються.

Надаючи пропозицію нової назви вулиці необхідно надати обґрунтування саме такої назви. Також просимо враховувати загальний перелік усіх вулиць міста (додається), аби уникнути повторення назв. Наприклад, в місті вже є такі вулиці як Маріупольська, Чернігівська, Азовська, Квітів тощо.

По завершенню збору пропозицій буде проводитись опитування щодо нових назв.

Ініціатор:
Кам'янська міська рада
Created with Sketch. 3705 переглядів
Created with Sketch. 34 коментарів
Created with Sketch. Додати коментар