платформа електронної демократії
Вгору
Created with Sketch. Консультація
Утворення робочої групи по запровадженню системи управління побутовими відходами у Володимир – Волинської міської територіальної громади
Created with Sketch.
28 березня 2023
Час вийшов
Автор:
Рубанова Ганна Сергіївна

Інформаційне повідомлення:

 

Найменування профільного виконавчого органу міської ради,  що проводить обговорення:

Управління інфраструктури виконавчого комітету Володимирської міської ради.

Обгрунтування актуальності предмета консультування:

У липні 2023 року вступає в дію Закон України «Про управління відходами» за № 2320-IX (далі Закон).  Цей Закон визначає правові, організаційні, економічні засади діяльності щодо запобігання утворенню, зменшення обсягів утворення відходів, зниження негативних наслідків від діяльності з управління відходами, сприяння підготовці відходів до повторного використання, рециклінгу і відновленню з метою запобігання їх негативному впливу на здоров’я людей та навколишнє природне середовище. А також запроваджує обов’язковість системи роздільного збору твердих побутових відходів та відкриття пунктів  роздільного збирання побутових відходів. Саме тому Володимир – Волинська міська територіальна громада починає роботу над запровадженням у громаді системи управління твердими побутовими відходами та шукає активних громадян Володимир – Волинської міської територіальної громади для включення їх у робочу групу по запровадженню системи управління побутовими відходами у Володимир – Волинської міської територіальної громади, для можливості визначення основних проблем, збору необхідної інформації, та розробки завдань, цілей, плану запровадження системи. Якщо Ви активні, готові працювати в команді то запрошуємо Вас до робочої групи.

Для включення у робочу групу, просимо надіслати Ваші контактні дані (ПІП, номер телефону на електронну адресу vv-infrastruktura@ukr.net).

 

Учасники опитування- соціальні групи населення:  активні громадяни Володимир – Волинської міської територіальної громади;

Строк проведення з 28.03.2023 року по 25.04.2023 року.

ПІП відповідальної особи – Рубанова Ганна Сергіївна;

Строк і спосіб оприлюднення результатів публічних консультацій – до 10 травня 2023 року, шляхом опублікування результатів на офіційному сайті Володимирської міської ради.

        За додатковою інформацією можна звернутися за телефоном: 0800333262

Ініціатор:
Управління інфраструктури виконавчого комітету Володимирської міської ради.
Created with Sketch. 59 переглядів
Created with Sketch. 1 коментарів
Created with Sketch. Додати коментар
Категорії
благоустрій
РЕЗУЛЬТАТИ КОНСУЛЬТАЦІЇ
Created with Sketch.
Скоро

ЗВІТ

за результатами консультацій з громадськістю у формі консультації

 

  1. Найменування органу місцевого самоврядування, який проводив опитування

Управління інфраструктури виконавчого комітету Володимирської міської ради.

2. Предмет опитування

У липні 2023 року вступає в дію Закон України «Про управління відходами» за № 2320-IX (далі Закон).  Цей Закон визначає правові, організаційні, економічні засади діяльності щодо запобігання утворенню, зменшення обсягів утворення відходів, зниження негативних наслідків від діяльності з управління відходами, сприяння підготовці відходів до повторного використання, рециклінгу і відновленню з метою запобігання їх негативному впливу на здоров’я людей та навколишнє природне середовище. А також запроваджує обов’язковість системи роздільного збору твердих побутових відходів та відкриття пунктів  роздільного збирання побутових відходів. Саме тому Володимир – Волинська міська територіальна громада починає роботу над запровадженням у громаді системи управління твердими побутовими відходами та шукає активних громадян Володимир – Волинської міської територіальної громади для включення їх у робочу групу по запровадженню системи управління побутовими відходами у Володимир – Волинської міської територіальної громади, для можливості визначення основних проблем, збору необхідної інформації, та розробки завдань, цілей, плану запровадження системи. 

3. Інформація про осіб, які взяли участь в консультації

Загальна кількість користувачів - 0

  1. Використання результатів консультацій під час подальшої підготовки проєктів рішень

 

Кількість користувачів

Позиція користувачів

Позиція органу місцевого самоврядування (враховано чи не враховано) з відповідним

обґрунтуванням

0

-

-

 

Рубанова Ганна Сергіївна
Начальник відділу капітального будівництва Управління інфраструктури