платформа електронної демократії
Created with Sketch. Консультація
Громадське обговорення про присвоєння назви вулиці в м. Тернополі імені Андрія Пушкаря
Created with Sketch.
17 січня 2019
Час вийшов
Автор:

Законом України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» (№ 4865 – VI від 24.05.2012р.) визначено підстави та порядок присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій.

Відповідно до ст. 6 вищевказаного Закону до подання про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій необхідно додати узагальнені зауваження та пропозиції, що надійшли під час громадського обговорення.

Постановою Кабінету Міністрів України № 989 від 24 жовтня 2012 року «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» затверджено Порядок проведення громадського обговорення.

Враховуючи викладене та вфідповідно до вказаного Порядку, подаємо для оприлюднення наступну інформацію.

Найменування об’єкта права власності, якому пропонуюється присвоїти ім’я фізичної особи.

Вулиця «Проектна-209» в житловому районі «Південний» (фрагмент з проекту детального плану території житлового району «Південний» додається).

Ім’я фізичної особи, що пропонується присвоїти об’єкту права власності.

Вулиця Андрія Пушкаря.

Обгрунтування пропозиції: (інформаційна довідка про Андрія Пушкаря).

Андрій Анатолійович Пушкар народився 6 серпня 1985 року в місті Кременець Тернопільської області. Спортсмен-рукоборець, тренер, Заслужений майстер спорту України (з 2006 року), багаторазовий чемпіон України, Європи та світу, випускник Кременецького обласного гуманітарно-педагогічного інституту імені Тараса Шевченка (тепер-академія), факультету обліку і аудиту Тернопільського національного економічного університету, з 2005 року - тренер із рукоборства кафедри фізкультури і спорту даного університету. З 2012 по 2016 рік працював тренером-викладачем з армспорту у Тернопільській обласній дитячо-юнацькій спортивній школі «Колос», з 2016 року - тренером-викладачем з армспорту у Тернопільській обласній дитячо-юнацькій спортивній школі з літніх видів спорту.

Всього Андрій Пушкар 15 разів був чемпіоном світу, 16 разів - чемпіоном Європи, 7 разів вигравав кубок світу серед професіоналів. В Україні завоював близько 200 медалей з різних турнірів, а з усього світу - з понад 30 країн. Лауреат номінації «Разом з олімпійцями» конкурсу «Герої спортивного року Тернопільщини 2015», нагороджений Відзнакою Президента України - ювілейна медаль «25 років незалежності України» (2016 рік).

Крім власних тренувань Андрій сам займався тренерською діяльністю - тренував дітей у власному тренажерному залі, який розташовується на 1 поверсі його будинку, а так само був тренером в центрі фізичної культури Тернопільського національного економічного університету і президентом Тернопільської федерації армспорту.

14 листопада 2018 року загинув на Рівненщині в автомобільній аварії.

Суб’єкти, що внесли пропозицію щодо присвоєння об’єкту права власності імені фізичної особи, ювілейної чи святкової дати, назви або дати історичної події.

Електронна петиція (автор - Філь Олег Андрійович), Тернопільська федерація армспорту.

Термін, місце, час проведення заходів з громадського обговорення, акредитації представників засобів масової інформації, реєстрації учасників.

Форма громадського обговорення: шляхом надання пропозицій в усній чи письмовій формі, у формі електронної консультації.

Дата громадського обговорення: 2 місяці з дня оприлюднення інформаційного повідомлення про проведення громадського обговорення.

Поштова адреса та адреса електронної пошти, номер телефону, термін і форма для подання пропозицій (зауважень).

Усі пропозиції та зауваження подаються в письмовій або усній формі у відділ зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації за адресою: м. Тернопіль, вул. Листопадова, 5; тел.40-41-24; управління містобудування, архітектури та кадастру за адресою: м. Тернопіль, вул. Коперника, 1,тел. 40-41-45 або ж надсилаються електронною поштою на адресу: presarm@gmail.comarhtern@ukr.net, сайт: www.rada.te.ua, із зазначенням прізвища, імені, по-батькові та адреси особи, яка їх подає.

Місцезнаходження та адресу електронної пошти, номер телефону організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення.

м. Тернопіль, вул. Листопадова, 5; тел.40-41-24; управління містобудування, архітектури та кадастру за адресою: м. Тернопіль, вул. Коперника, 1,тел. 40-41-45 або ж надсилаються електронною поштою на адресу: presarm@gmail.comarhtern@ukr.net.

Прізвище та ім’я особи, визначеної відповідальною за проведення громадського обговорення.

Старший інспектор служби містобудівного кадастру управління містобудування, архітектури та кадастру Цимбаліста Марина Олегівна.

Термін і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення.

Після отримання пропозицій та проведеного аналізу відбудеться оприлюднення результатів громадського обговорення на сайті Тернопільської міської ради : www.rada.te.ua.

Обговорення проходить протягом двох місяців у засобах масової інформації та на сайті.

Додаток: фрагмент з проекту детального плану території житлового району «Південний» на 1 арк. (переглянути можна тут https://rada.te.ua/gromadski-obgovorennya-sluhannya-mistsevi-initsiativi/gromadski-obgovorennya/gromadske-obgovorennya-pro-prisvoennya-nazvi-vulitsi-v-m-ternopoli-imeni-andriya-pushkarya/)

Категорії
Прикріплені файли
karta-pushkar-vid-17_01_2019.jfif(323 КБайт)
Ініціатор:
Created with Sketch. 4 переглядів
Created with Sketch. 0 коментарів
Created with Sketch. Додати коментар