платформа електронної демократії
Created with Sketch. Консультація
Концепція реконструкції Старого парку у м.Тернополі
Created with Sketch.
13 лютого
Час вийшов
Автор:
КП «Об’єднання парків культури і відпочинку м. Тернополя»
На громадське обговорення виноситься проект Реконструкції Старого парку (ескізи додаються). 
Старий Парк - найстаріший з парків Тернополя, засаджений наприкінці XIX століття, визнаний парком-пам'яткою  садово-паркового мистецтва, входить в історичний ареал міста. В радянський період використовувався як меморіальний парк, для вшанування учасників Другої світової війни. На даний момент елементи благоустрою, меморіальні об’єкти (зокрема Пагорб слави  в аварійному стані) вимагають оновлення. Більше того, не розкритий рекреаційний потенціал парку площею 6,3 га.
Робоча група з числа художників, архітекторів, проектантів, представників ветеранських та громадських організацій шукала компромісне рішення, проводила опитування різних категорій тернополян та туристів, яким чином змінювати Старий парк. Минулого року було проведено дві архітектурних ради, засідання робочої групи, напрацьовано три концепції реконструкції, зібрані побажання громадськості через сайт міської ради. 
Архітектори з  групи urban.te напрацьовано робочий проект в якому  враховано зауваження, побажання, попередні напрацювання. Власне, даний  проект подається у вигляді візуалізацій на громадське обговорення.    
Реалізацію планується проводити у кілька етапів протягом наступних років. Цього року заплановано провести Капітальний ремонт входу в Старий парк зі сторони вулиці Генерала Шухевича з облаштуванням інклюзивного  дитячого майданчика.
Пропозиції приймаються 13.03.2019 року. Для цього жителям необхідно ідентифікуватися через EЦП або Bank ID.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ініціатор:
КП «Об’єднання парків культури і відпочинку м. Тернополя»
Created with Sketch. 213 переглядів
Created with Sketch. 3 коментарів
Created with Sketch. Додати коментар