платформа електронної демократії
Вгору
Created with Sketch. Консультація
Проведення громадського обговорення щодо найменування відкритої вулиці у селищі Великий Бичків
Created with Sketch.
30 квітня 2024
Час вийшов
Автор:
Великобичківаська селищна рада

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо найменування відкритої вулиці у селищі Великий Бичків.

 1.Великобичківська селищна рада інформує про початок проведення громадського обговорення щодо найменування відкритої вулиці в Великобичківській територіальній громаді та з метою з’ясування громадської думки запрошує усіх бажаючих долучитись до обговорення даного питання.

2.Організатор громадського обговорення – Великобичківська селищна рада.

3.Громадське обговорення проводиться Великобичківською селищною радою відповідно  до статті 25 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні, ЗУ «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 р. № 989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичними особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій, рішення Великобичківської  селищної ради від 30 вересня 2021 року № 435 «Про  затвердження Положення про робочу комісію з вивчення питання перейменування на найменування вулиць, площ, провулків, інших об’єктів у Великобичківській ТГ» та на підставі рішення сесії Великобичківської ради №1239 від 22.04.2024 р.

4.Ініціатори щодо найменування вулиці: Великобичківська селищна рада

5.Об’єкт права власності, який пропонується найменувати вулиця в районі вулиць  Польова, Робітнича та  Героїв АТО.

6.Строк проведення заходів з громадського обговорення — два місяці з дати публікації інформаційного повідомлення на офіційному сайті селищної ради.

7.Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подаються із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи (найменування, місцезнаходження – для юридичної особи), яка їх подає протягом 30 днів з дати опублікування повідомлення про його проведення, а саме до 30 травня 2024 року на наступну адресу: mistobud@bychkivrada.gov.ua у письмовій формі на адресу: смт. Великий Бичків вул. Шевченка, 10. Відділ містобудування, архітектури, комунального майна та капітального будівництва, або   безпосередньо на порталі Е-DEM в розділі коментарі.

8.Відповідальна особа за проведення громадського обговорення: голова робочої групи, начальник відділу містобудування, архітектури ,комунального майна та капітального будівництва — Ярослав КЛЕМЕНТЄВ – Тел. +3809772270027.

9.Результати громадського обговорення будуть оприлюдненні на офіційному сайті Великобичківської  селищної ради  в строк до  30 червня 2024 року. Підстава —  ЗУ зі змінами №317- VІІІ від 09.04.2015 ВВР, 2015№267 ст. 219« Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій.»

Ініціатор:
Великобичківаська селищна рада
Created with Sketch. 30 переглядів
Created with Sketch. 0 коментарів
Created with Sketch. Додати коментар
РЕЗУЛЬТАТИ КОНСУЛЬТАЦІЇ
Created with Sketch.
Скоро