платформа електронної демократії
Вгору
Created with Sketch. Опитування
Відбір представників громадськості до складу робочої групи з формування Концепції інтегрованого розвитку міської територіальної громади "Полтава 2030"
Created with Sketch.
20 січня 2023
Час вийшов
Автор:
Комунальна організація " Інститут розвитку міста" Полтавської міської ради

На виконання рішення виконавчого комітету Полтавської міської ради № 66 від 21.04.2021 р. «Про затвердження Положення про порядок створення та організацію роботи робочих груп, які діють на виконання рішень сесій Полтавської міської ради, реалізація яких покладається на КО «Інститут розвитку міста» ПМР та створюються із затвердженням персонального складу Розпорядженням міського голови», КО «Інститут розвитку міста» ПМР розпочинає процес голосування за кандидатів-представників громадськості, які претендують на включення до робочої групи з формування Концепції інтегрованого розвитку міської територіальної громади.

Одна людина може проголосувати за 3-х кандидатів, оскільки маємо три місця для представників громадськості у робочій групі.

Ініціатор:
Полтавська міська рада
Created with Sketch. 1045 переглядів
Created with sketchtool. 47 користувачів проголосувало
Created with Sketch. Проголосувати
Питання

 

  1. Поливяна Олена Зіновіївна – керівник громадської організації «Взаємодія Полтавщини», діяльність якої направлена на: надання всебічної допомоги дітям з інвалідністю; сприяння та соціалізацію родин, які мають дітей з інвалідністю;  допомогу батькам у процесі реабілітації і сприйняття своїх особливих дітей. Станом на сьогодні ГО об'єднує 58 родин. Мета долучення до до робочої групи - врахування потреб та ідей осіб з інвалідністю.
  1. Голота Олег Володимирович: «Полтава – це місто де я прожив все своє життя, тут живуть мої рідні, друзі і знайомі, а в майбутньому будуть жити мої діти і онуки». Прагне стати учасником робочої групи, бо хоче, щоб місто розвивалося і було затишним, технологічним та сучасним. Є керівником і головним інженером компанії XR Tube, яка займається розробкою програмного забезпечення з використанням технологій віртуальної і доповненої реальності для галузі культури та освіти (створили віртуальну і доповнену реальність для Державного історико-культурного заповідника Поле Полтавської битви, віртуальну реальність для Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського, доповнену реальність для Музею Панаса Мирного). Очолює ГО "АРТ ГРУПА АРГО" та ГО "Освітній центр Довкілля". Останні десять років є співробітником Відділу інтеграції змісту загальної середньої освіти Інституту педагогіки НАПН України. Займається створенням систем автономного електроживлення на сонячних панелях. З початку повномасштабного є волонтером-інструктором по навчанню військових, ДФТГ, національної поліції та цивільних роботи з БПЛА масового виробництва в умовах воєнного стану. Вважає, набутий ним досвід буде корисний для формування Концепції громади «Полтава 2030».

 

  1. Свистун Людмила Анатоліївна: «Як мешканка м.Полтава, його патріот і науковець, маю велике зацікавлення у досягненні мети забезпечення добробуту місцевого населення, успішного комплексного стратегічного розвитку міста на засадах і з врахуванням соціальних, економічних та екологічних пріоритетів. Полтава має унікальне географічне розташування, значний природний та економічний потенціал, сторічні культурні традиції, освічене населення та високоякісні трудові ресурси. Все це є підґрунтям для становлення Полтави як лідера економічного і культурного розвитку України».  У 2016-2020 рр.  була задіяна як експерт-консультант у міжнародному проекті «Інтегрований розвиток міста Полтава». Проводила дослідження стану економіки й інвестиційної активності міста, аналіз промисловості та моделювання розвитку Полтави, була співрозробницею демографічного прогнозу населення м. Полтава до 2030 р., підготувала частину аналітичного звіту (промисловість міста), є співрозробницею відповідних розділів «Концепції інтегрованого розвитку міста Полтава 2030». Здійснювала презентацію розділів концепції перед представниками місцевих органів влади, громадських організацій та населення, брала участь в обговореннях та підготовці експертних оцінок. Має міжнародні публікації з тематики інтегрованого розвитку міст. Має переконання, що коло її професійних і наукових інтересів, практичний досвід в розробці Концепції інтегрованого розвитку м.Полтава 2030 та проектній діяльності дозволять ефективно працювати у робочій групі та якісно представити інтереси та цілі громади у новій Концепції інтегрованого розвитку громади.

 

  1. Скрильник Андрій Сергійович -  викладач Національного університету «Полтавська політехніка імені Ю. Кондратюка», приватний підприємець. В рамках науково-педагогічної діяльності у закладі вищої освіти значну увагу приділяє дослідженням в сфері розвитку підприємницької діяльності, удосконаленню бізнес-процесів і маркетингу сфери публічного управління. Є автором та викладачем сучасних курсів Полтавського регіонального центру підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування, а саме «Розвиток територіальних громад: теорія, методологія, практика», «Проєктний менеджмент – ефективний інструмент розвитку територій», «Європейська інтеграція: інструменти співпраці Україна-ЄС задля місцевого та регіонального розвитку».  Приймав участь у 12 міжнародних проектах (GIZ) GmbH, USADI, U-Lead, виконаних за кошти міжнародних організацій (2012-2021 р.). Був членом експертної групи з розроблення концепції інтегрованої розвитку міста Полтава «Полтава-2030» з 2016 по 2018 роки. З 2019-2020 році є учасником робочої групи з розробки та реалізації проекту «Poltava Smart City». З 2018 року є учасником робочої групи та головним бізнес-консультантом з підготовки слухачів Start-up Школи PoltNTU Sikorsky Challenge у сфері марктеингу та бізнес-комунікацій. З 2021 року є членом Громадського об’єднання «Об’єднання маркетологів України». Наразі має поглибленні знання та практичні навички в сфері розбудови соціально-економічних галузей територіальних громад, розуміється в механізмах публічного управління та регулювання економічного розвитку територій й задовільно володіє англійською мовою. Вважає, що володіння такими важливими знаннями та практичним досвідом, допоможе йому успішно проявити себе в складі робочої групи з формування концепції інтегрованого розвитку міської територіальної громади "Полтава 2030" та буде  корисним для розбудови соціально-економічних процесів в Полтавській територіальній громаді.

 

  1. Парпура Олена Сергіївна - мешканка Полтавської територіальної громади з активною життєвою і громадянською позицією. Минулий досвід роботи в органах місцевого самоврядування став для неї підґрунтям для подальшої  зацікавленості життєдіяльністю громади, а також всебічного вдосконалення окремо кожної з її сфер. Неодноразово приймала участь у засіданнях, форумах та була в складі робочих груп та комісій, пов’язаних з розвитком міської територіальної громади. Має досвід роботи у комунальній сфері та з земельних питань. Вважає, що володіє такими важливими якостями , як відповідальність, цілеспрямованість, працьовитість і завзятість, що допоможе проявити себе в робочій групі.
ГОЛОСУВАННЯ ЗАВЕРШЕНЕПРОГОЛОСУЙТЕ ОБРАВШИ ОДНУ АБО ДЕКІЛЬКА З ОПЦІЙВИ ВЖЕ ПРОГОЛОСУВАЛИ
Обов'язкова кількість відповідей: 3
A
Голота Олег Володимирович
B
Парпура Олена Сергіївна
C
Поливяна Олена Зіновіївна
D
Свистун Людмила Анатоліївна
E
Скрильник Андрій Сергійович
Визначіть з запропонованих варіантів декілька найбільш прийнятних, цікавих та важливих для громади. Висловіть свою позицію про існуючий стан речей або запропонуйте зміни. Виходячи з результатів опитування, визначатимуться пріоритетні напрями змін.
Скинути вибір
Проголосувати
НА ДАНИЙ МОМЕНТ ЗІБРАНО141ГОЛОСІВ.
C
Поливяна Олена Зіновіївна
26.2%(37)
Такими символами відмічено ваш вибір
E
Скрильник Андрій Сергійович
20.6%(29)
Такими символами відмічено ваш вибір
D
Свистун Людмила Анатоліївна
20.6%(29)
Такими символами відмічено ваш вибір
A
Голота Олег Володимирович
18.4%(26)
Такими символами відмічено ваш вибір
B
Парпура Олена Сергіївна
14.2%(20)
Такими символами відмічено ваш вибір
РЕЗУЛЬТАТИ опитування
Created with Sketch.