платформа електронної демократії
Вгору
Created with Sketch. Опитування
Перейменування скверу "Школа Мистецтв"
Created with Sketch.
23 січня 2023
Час вийшов
Автор:
Комунальна організація «Інститут розвитку міста» Полтавської міської ради

З метою вивчення думки мешканців стосовно перейменування скверу «Школа Мистецтв», внесеного до переліку об’єктів благоустрою, що належать територіальній громаді м. Полтава рішенням тридцять сьомої сесії Полтавської міської ради п’ятого скликання від 19 лютого 2009 року, враховуючи Закон України «Про правовий режим воєнного стану», Закон України «Про присвоєння юридичним особам та об'єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» та з урахуванням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 24 жовтня 2012 року № 989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», та відповідно до протоколів засідань робочої групи з питань присвоєння юридичним особам та об'єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій на території Полтавської міської територіальної громади від 29.11.2022 року № Пр/01-02/08 та від 19.12.2022 №Пр/01-02/09, керуючись рішенням виконавчого комітету Полтавської міської ради від 22.12.2022 р. №567 «Про електронне голосування щодо перейменування скверу «Школа Мистецтв», розпочинаємо другий етап громадського обговорення у вигляді електронного голосування.

Ініціатор:
Полтавська міська рада
Created with Sketch. 1867 переглядів
Created with sketchtool. 53 користувачів проголосувало
Created with Sketch. Проголосувати
Питання

Чи погоджуєтесь Ви з пропозицією перейменування скверу «Школа Мистецтв» на сквер «імені Григорія Сковороди» (на честь видатного українського філософа, просвітителя-гуманіста, поета, музиканта, педагога, з дня народження якого у 2022 році виповнилося 300 років)?

ПРОГОЛОСУЙТЕ ОБРАВШИ ОДНУ З ОПЦІЙВИ ВЖЕ ПРОГОЛОСУВАЛИ
A
ні, необхідно залишити існуючу назву скверу "Школа Мистецтв"
B
так, погоджуюсь на перейменування скверу "Школа Мистецтв" на сквер "імені Григорія Сковороди"
Оберіть з декількох варіантів лише один варіант відповіді. Вам не потрібно витрачати багато часу на відповідь. Результати такого опитування слугуватимуть основою для змін та покращень.
Скинути вибір
Проголосувати
НА ДАНИЙ МОМЕНТ ЗІБРАНО53ГОЛОСІВ.
B
так, погоджуюсь на перейменування скверу "Школа Мистецтв" на сквер "імені Григорія Сковороди"
86.8%(46)
Такими символами відмічено ваш вибір
A
ні, необхідно залишити існуючу назву скверу "Школа Мистецтв"
13.2%(7)
Такими символами відмічено ваш вибір
РЕЗУЛЬТАТИ опитування
Created with Sketch.