платформа електронної демократії
Вгору
Created with Sketch. Опитування
Перейменування вулиці Степового фронту в місті Полтава
Created with Sketch.
15 березня 2023
Час вийшов
Автор:
Комунальна організація «Інститут розвитку міста» Полтавської міської ради

Степовий фронт – оперативно-стратегічне об’єднання радянських військ, що існувало з 9 липня до 20 жовтня 1943 у ході німецько-радянської війни. Пізніше перейменовано на 2-й Український фронт. Колишня вул. Польова (до 1983 р.).

Пропозиція від робочої групи – перейменувати на вулицю Українських Фронтів (ця назва загальна і відображає роль народу України в деокупації території від німецьких загарбників).

Між вул. Європейською і  Івана Мазепи (відрізок по «Кільцевому маршруту» автотранспорту).

Ініціатор:
Полтавська міська рада
Created with Sketch. 4473 переглядів
Created with sketchtool. 684 користувачів проголосувало
Created with Sketch. Проголосувати
Питання

У ході громадського обговорення у формі публічних консультацій від мешканців Полтавської міської територіальної громади надійшли пропозиції щодо перейменування вулиці Степового фронту, які після опрацювання робочою групою виносяться на етап голосування: 

  • Василя Тютюнника вул. (Василь Никифорович Тютюнник (1890-1919) – уродженець Полтавщини, у 1919 році – начальник генерального штабу Армії УНР та командувач дієвої армії УНР, генерал-хорунжий. 130-річчя від дня народження відзначалося на державному рівні згідно з Постановою Верховної Ради України. Вноситься з метою виконання ст.5 п.4 «Про правовий статус та вшанування пам’яті борців за незалежність України у XX столітті»).
  • Олександра Оксанченка вул. (Олександр Якович Оксанченко (26.06.1968 – 25.02 2022) – український військовий льотчик І-го класу, полковник, Герой України (звання присвоєне Указом Президента 28 лютого 2022, посмертно). Із 1996 року по 2022 рік – в м. Миргороді Полтавської області на посадах заступника командира з льотної підготовки та інструктора-пілота 831-ї бригади тактичної авіації (м. Миргород). Учасник АТО. Загинув у повітряному бою над Києвом, відволікаючи на себе ворожу авіацію. Похований 6 березня 2022 року на військовому цвинтарі у місті Миргороді).
  • Українських Фронтів вул. (узагальнена назва (від Першого, Другого, Третього Українських фронтів), яка відображає роль народу України у вигнанні  німецьких загарбників і перемозі над нацизмом у Другій Світовій війні).
ПРОГОЛОСУЙТЕ ОБРАВШИ ОДНУ З ОПЦІЙВИ ВЖЕ ПРОГОЛОСУВАЛИ
A
Василя Тютюнника вулиця
B
Олександра Оксанченка вулиця
C
Українських Фронтів вулиця
Оберіть з декількох варіантів лише один варіант відповіді. Вам не потрібно витрачати багато часу на відповідь. Результати такого опитування слугуватимуть основою для змін та покращень.
Скинути вибір
Проголосувати
НА ДАНИЙ МОМЕНТ ЗІБРАНО684ГОЛОСІВ.
B
Олександра Оксанченка вулиця
50.6%(346)
Такими символами відмічено ваш вибір
C
Українських Фронтів вулиця
35.2%(241)
Такими символами відмічено ваш вибір
A
Василя Тютюнника вулиця
14.2%(97)
Такими символами відмічено ваш вибір
РЕЗУЛЬТАТИ опитування
Created with Sketch.