платформа електронної демократії
Вгору
Created with Sketch. Опитування
Перейменування вулиці Дениса Давидова
Created with Sketch.
05 травня 2023
Час вийшов
Автор:
Департамент містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради

Громадське обговорення у формі електронної консультації з приводу перейменування топонімічних об’єктів у місті Житомирі здійснюється  відповідно до Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», Постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 №989 «Порядок проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій)», Статуту Житомирської міської об’єднаної територіальної громади, затвердженого рішенням Житомирської міської ради від 23.04.2019 №1387 та рекомендацій міської комісії з топоніміки виконавчого комітету Житомирської міської ради (протокол №1 від 2023 року).

Ініціатор:
Департамент містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради
Created with Sketch. 343 переглядів
Created with sketchtool. 60 користувачів проголосувало
Created with Sketch. Проголосувати
Питання

Оберіть, будь ласка, варіант нової назви вулиці Дениса Давидова, який Вам найбільше до вподоби.

1) Миколи Міхновського
Микола Іванович Міхновський — український політичний та громадський діяч, ідеолог українського самостійництва, перший представник українського націоналізму, адвокат, публіцист, Діяч Української Республіки і організатор її війська, збройних сил. Представник священницького роду Міхновських.


2)Павла Ельясберга 
Павло Юхимович Ельясберг – учений, доктор технічних наук, уродженець Житомира. Він забезпечив успішний запуск і політ першого штучного супутника Землі, а в подальшому як учений-балістик  забезпечував успішні польоти космічних кораблів, розраховуючи траєкторію їхніх польотів і стикування з орбітальними космічними станціями («Салют-1», «Салют-2», «Салют-3», «Салют-4»). Ця вулиця знаходиться неподалік вул. Корольова і доповнить топонімічний ансамбль космічної тематики. 

ГОЛОСУВАННЯ ЗАВЕРШЕНЕПРОГОЛОСУЙТЕ ОБРАВШИ ОДНУ З ОПЦІЙВИ ВЖЕ ПРОГОЛОСУВАЛИ
A
Миколи Міхновського
B
Павла Ельясберга
Оберіть з декількох варіантів лише один варіант відповіді. Вам не потрібно витрачати багато часу на відповідь. Результати такого опитування слугуватимуть основою для змін та покращень.
Скинути вибір
Проголосувати
НА ДАНИЙ МОМЕНТ ЗІБРАНО60ГОЛОСІВ.
A
Миколи Міхновського
56.7%(34)
Такими символами відмічено ваш вибір
B
Павла Ельясберга
43.3%(26)
Такими символами відмічено ваш вибір
РЕЗУЛЬТАТИ опитування
Created with Sketch.