платформа електронної демократії
Вгору
Created with Sketch. Опитування
Перейменування провулку 1-го Льва Толстого
Created with Sketch.
05 травня 2023
Час вийшов
Автор:
Департамент містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради

Громадське обговорення у формі електронної консультації з приводу перейменування топонімічних об’єктів у місті Житомирі здійснюється  відповідно до Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», Постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 №989 «Порядок проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій)», Статуту Житомирської міської об’єднаної територіальної громади, затвердженого рішенням Житомирської міської ради від 23.04.2019 №1387 та рекомендацій міської комісії з топоніміки виконавчого комітету Житомирської міської ради (протокол №2 від 2022 року).

Ініціатор:
Департамент містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради
Created with Sketch. 469 переглядів
Created with sketchtool. 63 користувачів проголосувало
Created with Sketch. Проголосувати
Питання

Оберіть, будь ласка, варіант нової назви провулку 1-го Льва Толстого, який Вам найбільше до вподоби. 

1) Георгія Нарбута — українсього художника-графіка, ілюстратора, автора перших українських державних знаків (банкнот і поштових марок). Одного із засновників і ректора Української академії мистецтв.


2) Михайла Кравчука - академіка, засновника Інституту математики ВУАН і школи українських конструкторів ракетної та космічної техніки, уродженця Волинської губернії, наставника С.П. Корольова. Репресований радянською владою, загинув на Колимі у 9 березня 1942 року.


3) Миколи Костриці – відомого житомирського краєзнавця, доктора географічних наук, засновника та президента відновленого «Товариства дослідників Волині», який проживав поруч у сусідньому Путятинському провулку
 

ГОЛОСУВАННЯ ЗАВЕРШЕНЕПРОГОЛОСУЙТЕ ОБРАВШИ ОДНУ З ОПЦІЙВИ ВЖЕ ПРОГОЛОСУВАЛИ
A
Георгія Нарбута
B
Миколи Костриці
C
Михайла Кравчука
Оберіть з декількох варіантів лише один варіант відповіді. Вам не потрібно витрачати багато часу на відповідь. Результати такого опитування слугуватимуть основою для змін та покращень.
Скинути вибір
Проголосувати
НА ДАНИЙ МОМЕНТ ЗІБРАНО63ГОЛОСІВ.
B
Миколи Костриці
57.1%(36)
Такими символами відмічено ваш вибір
A
Георгія Нарбута
25.4%(16)
Такими символами відмічено ваш вибір
C
Михайла Кравчука
17.5%(11)
Такими символами відмічено ваш вибір
РЕЗУЛЬТАТИ опитування
Created with Sketch.