платформа електронної демократії
Вгору
Created with Sketch. Опитування
Перейменування провулку 2-го Льва Толстого
Created with Sketch.
05 травня 2023
Час вийшов
Автор:
Департамент містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради

Громадське обговорення у формі електронної консультації з приводу перейменування топонімічних об’єктів у місті Житомирі здійснюється  відповідно до Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», Постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 №989 «Порядок проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій)», Статуту Житомирської міської об’єднаної територіальної громади, затвердженого рішенням Житомирської міської ради від 23.04.2019 №1387 та рекомендацій міської комісії з топоніміки виконавчого комітету Житомирської міської ради (протокол №2 від 2022 року).

Ініціатор:
Департамент містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради
Created with Sketch. 256 переглядів
Created with sketchtool. 57 користувачів проголосувало
Created with Sketch. Проголосувати
Питання

Оберіть, будь ласка, варіант нової назви провулку 2-го Льва Толстого, який Вам найбільше до вподоби

1)Костя Возного - військового коменданта Житомира і Житомирського повіту в 1917 – 1919 рр., який організовував захист міста від більшовицьких військ, будував українське життя у нашому місті, заснував у Житомирі українське національно-патріотичне товариство. Закатований більшовиками у Житомирі. Похований на цвинтарі Спасо-Преображенського собору.

2) Євгена Ненадкевича - відомого українського літературознавця, педагога, автора книг про творчість Тараса Шевченка. Професор Є. Ненадкевич навчався, працював довгий час у Житомирі, тут і помер.

ГОЛОСУВАННЯ ЗАВЕРШЕНЕПРОГОЛОСУЙТЕ ОБРАВШИ ОДНУ З ОПЦІЙВИ ВЖЕ ПРОГОЛОСУВАЛИ
A
Євгена Ненадкевича
B
Костя Возного
Оберіть з декількох варіантів лише один варіант відповіді. Вам не потрібно витрачати багато часу на відповідь. Результати такого опитування слугуватимуть основою для змін та покращень.
Скинути вибір
Проголосувати
НА ДАНИЙ МОМЕНТ ЗІБРАНО57ГОЛОСІВ.
B
Костя Возного
80.7%(46)
Такими символами відмічено ваш вибір
A
Євгена Ненадкевича
19.3%(11)
Такими символами відмічено ваш вибір
РЕЗУЛЬТАТИ опитування
Created with Sketch.