платформа електронної демократії
Вгору
Created with Sketch. Опитування
Перейменування провулку 1-го Матросова
Created with Sketch.
05 травня 2023
Час вийшов
Автор:
Департамент містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради

Громадське обговорення у формі електронної консультації з приводу перейменування топонімічних об’єктів у місті Житомирі здійснюється  відповідно до Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», Постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 №989 «Порядок проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій)», Статуту Житомирської міської об’єднаної територіальної громади, затвердженого рішенням Житомирської міської ради від 23.04.2019 №1387 та рекомендацій міської комісії з топоніміки виконавчого комітету Житомирської міської ради (протокол №2 від 2022 року).

Ініціатор:
Департамент містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради
Created with Sketch. 235 переглядів
Created with sketchtool. 52 користувачів проголосувало
Created with Sketch. Проголосувати
Питання

Оберіть, будь ласка, варіант нової назви 1-го Матросова, який Вам найбільше до вподоби.

1)Антона Анджейовського - уродженця Волинської губернії, видатного ученого-біолога, він відкрив новий рід рослин, який назвав «чацькі». Викладав у Київському університеті Св. Володимира, проводив природознавчі дослідження в околицях Житомира і Києва. У Київському університеті створив унікальний гербарій. Став членом Французького зоологічного товариства. Вийшовши у відставку 1841 року, оселився у Житомирі, де продовжив свою наукову діяльність.

2) Квартальний – знаходиться в кварталі вулиці Сергія Параджанова та 1-го Новогоголівського провулку.

ГОЛОСУВАННЯ ЗАВЕРШЕНЕПРОГОЛОСУЙТЕ ОБРАВШИ ОДНУ З ОПЦІЙВИ ВЖЕ ПРОГОЛОСУВАЛИ
A
Антона Анджейовського
B
Квартальний
Оберіть з декількох варіантів лише один варіант відповіді. Вам не потрібно витрачати багато часу на відповідь. Результати такого опитування слугуватимуть основою для змін та покращень.
Скинути вибір
Проголосувати
НА ДАНИЙ МОМЕНТ ЗІБРАНО52ГОЛОСІВ.
A
Антона Анджейовського
61.5%(32)
Такими символами відмічено ваш вибір
B
Квартальний
38.5%(20)
Такими символами відмічено ваш вибір
РЕЗУЛЬТАТИ опитування
Created with Sketch.