платформа електронної демократії
Вгору
Created with Sketch. Опитування
Перейменування провулку Попова
Created with Sketch.
05 травня 2023
Час вийшов
Автор:
Департамент містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради

Громадське обговорення у формі електронної консультації з приводу перейменування топонімічних об’єктів у місті Житомирі здійснюється  відповідно до Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», Постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 №989 «Порядок проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій)», Статуту Житомирської міської об’єднаної територіальної громади, затвердженого рішенням Житомирської міської ради від 23.04.2019 №1387 та рекомендацій міської комісії з топоніміки виконавчого комітету Житомирської міської ради (протокол №2 від 2022 року).

Ініціатор:
Департамент містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради
Created with Sketch. 274 переглядів
Created with sketchtool. 52 користувачів проголосувало
Created with Sketch. Проголосувати
Питання

Оберіть, будь ласка, варіант нової назви провулку Попова, який Вам найбільше до вподоби.

1) Георгія Бабата - унікального винахідника, уродженця Житомира, який закінчив у нашому місті чоловічу гімназію. Це наш «український Тесла»: сконструював обладнання, на якому штучно створював кульові блискавки і досліджував їхню природу. 1943 року створив монофон (прообраз сучасного мобільного телефону з клавіатурою, функціями автовідповідача і диктофона), винайшов спосіб безконтактної зарядки електромобілів, очолював у НАМІ лабораторію, яка працювала над удосконаленням електромобілів. 

2) Зелена Брама – місцевість в якій утворений цей провулок раніше називалась Зелена Брама. Історична назва місцевості, що побутувала тут ще до середини ХХ ст. Відрізок сучасної вулиці Князів Острозьких між вулицями являв собою заболочену місцину порослу густими заростями дерев.

ГОЛОСУВАННЯ ЗАВЕРШЕНЕПРОГОЛОСУЙТЕ ОБРАВШИ ОДНУ З ОПЦІЙВИ ВЖЕ ПРОГОЛОСУВАЛИ
A
Георгія Бабата
B
Зелена Брама
Оберіть з декількох варіантів лише один варіант відповіді. Вам не потрібно витрачати багато часу на відповідь. Результати такого опитування слугуватимуть основою для змін та покращень.
Скинути вибір
Проголосувати
НА ДАНИЙ МОМЕНТ ЗІБРАНО52ГОЛОСІВ.
B
Зелена Брама
73.1%(38)
Такими символами відмічено ваш вибір
A
Георгія Бабата
26.9%(14)
Такими символами відмічено ваш вибір
РЕЗУЛЬТАТИ опитування
Created with Sketch.