платформа електронної демократії
Вгору
Created with Sketch. Опитування
Інформаційне повідомлення про початок Е-консультацій з питання перейменування вулиці Вишневої (Заводський район)
Created with Sketch.
30 травня 2023
Час вийшов
Автор:
Відділ комунікацій міської ради

За інформацією управління архітектури та будівництва міської ради, наданої на розгляд Комісії з питань, пов’язаних з найменуванням та перейменуванням вулиць, провулків, проспектів, бульварів, площ, скверів тощо, розташованих на території міста Кам’янської міської територіальної громади, та присвоєння їм імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій (далі – Комісія), на теперішній час на території Кам’янської міської територіальної громади є об’єкти топоніміки, що мають однакову назву, але територіально розірвані, тобто знаходяться на різних територіях міста.

З метою врахування громадської думки з питання перейменування таких  вулиць міста, на виконання розпорядження міського голови від 24.05.2023 №174-р «Про проведення громадського обговорення питання перейменування окремих вулиць Кам’янської міської територіальної громади», враховуючи протокол засідання Комісії від 14.03.2023, відповідно до п.5 ст.3 Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 №989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», Порядку проведення електронних консультацій з громадськістю та опитувань в Кам’янській міській територіальній громаді, затвердженого рішенням Кам’янської міської ради від 22.12.2021 №485-14/VІІІ

Ініціатор проведення E-консультацій: Комісія з питань, пов’язаних з найменуванням та перейменуванням вулиць, провулків, проспектів, бульварів, площ, скверів тощо, розташованих на території міста Кам’янської міської територіальної громади, та присвоєння їм імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій.

Найменування організатора громадського обговорення: відділ комунікацій Кам’янської міської ради

Найменування юридичної особи, якій пропонується присвоїти нову назву: вулиця Вишнева (Заводський район)

Назва, що пропонується присвоїти та обґрунтування такої пропозиції: вулиця Героїв Національної гвардії. Мета – вшанування захисників та захисниць, які боронять країну в лавах НГУ.

Суб’єкт, що вніс пропозицію: Військова частина НГУ, Комісія з питань, пов’язаних з найменуванням та перейменуванням вулиць, провулків, проспектів, бульварів, площ, скверів тощо, розташованих на території міста Кам’янської міської територіальної громади, та присвоєння їм імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій.

Поштова адреса та (або) адреса електронної пошти, номер телефону, строк і форму для подання пропозицій (зауважень): залишити коментар на платформі EDEM, чи відправити його на електронну адресу politika@kam.gov.ua, із зазначенням П.І.Б. автора та адреси проживання. Анонімні пропозиції не реєструються та не розглядаються.

Термін збору зауважень щодо нової назви: Пропозиції та зауваження приймаються до 29 червня включно. Опитування триватиме до 29 липня включно.

Місцезнаходження та (або) адреса електронної пошти, номер телефону організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення: відділ комунікацій Кам’янської міської ради, politika@kam.gov.ua, тел.55-40-31.

Прізвище та ім’я особи, визначеної відповідальною за проведення громадського обговорення: Ігор Задорожній, начальник відділу комунікацій міської ради.

Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення: 14 днів після закінчення строку проведення опитування

Ініціатор:
Комісія з питань, пов’язаних з найменуванням та перейменуванням вулиць, провулків, проспектів, бульварів, площ, скверів тощо, розташованих на території міста Кам’янської міської територіальної громади, та присвоєння їм імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій.
Created with Sketch. 197 переглядів
Created with sketchtool. 11 користувачів проголосувало
Created with Sketch. Проголосувати
Питання

Чи підтримуєте ви пропозицію перейменування вулиці Вишневої (Заводський район) на вулицю Героїв Національної гвардії?

ПРОГОЛОСУЙТЕ ОБРАВШИ ОДНУ З ОПЦІЙВИ ВЖЕ ПРОГОЛОСУВАЛИ
A
Ні, не підтримую
B
Так, підтримую
Оберіть з декількох варіантів лише один варіант відповіді. Вам не потрібно витрачати багато часу на відповідь. Результати такого опитування слугуватимуть основою для змін та покращень.
Скинути вибір
Проголосувати
НА ДАНИЙ МОМЕНТ ЗІБРАНО11ГОЛОСІВ.
A
Ні, не підтримую
81.8%(9)
Такими символами відмічено ваш вибір
B
Так, підтримую
18.2%(2)
Такими символами відмічено ваш вибір
РЕЗУЛЬТАТИ опитування
Created with Sketch.