платформа електронної демократії
Вгору
Created with Sketch. Опитування
Щодо перейменування вулиці Межової на вулицю Владислава Горбоноса
Created with Sketch.
13 жовтня 2023
Час вийшов
Автор:
Відділ комунікацій міської ради

З метою врахування громадської думки з питання перейменування окремих вулиць міста, на виконання розпорядження міського голови від 11.10.2023 №314-р «Про проведення громадського обговорення питання перейменування окремих вулиць Кам’янської міської територіальної громади», враховуючи протокол №2 засідання Комісії від 22.08.2023, відповідно до п.5 ст.3 Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 №989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», Порядку проведення електронних консультацій з громадськістю та опитувань в Кам’янській міській територіальній громаді, затвердженого рішенням Кам’янської міської ради від 22.12.2021 №485-14/VІІІ відділом комунікацій міської ради проводиться опитування щодо перейменування вулиці Межової на вулицю Владислава Горбоноса.

Із відповідною пропозицією до Кам'янської міської ради звернулася Криничанська селищна рада. 14 квітня 2023 року Криничанською селищною радою було прийнято рішення про перейменування в смт Аули вулиці (провулка) Межової (-го) на вулицю (провулок) Горбоноса Владислава. Оскільки по даній вулиці проходить межа між Криничанською територіальною громадою (смт Аули) та Кам'янською міською територіальною громадою Криничанська селищна громада звернулася із пропозицією перейменувати вулицю Межову у Кам'янському на вулицю Владислава Горбоноса.

Горбонос Владислав Олександрович народився 13 грудня 2000 року в місті Дніпродзержинськ. Закінчив Харківську академію Національної Гвардії України в 2022 році. Загинув 12 листопада минулого року на Харківщині. За побажанням батьків похований на кладовищі смт Аули. Посмертно нагороджений орденом "За мужність" ІІІ ступеня.

Ініціатор проведення E-консультацій: Комісія з питань, пов’язаних з найменуванням та перейменуванням вулиць, провулків, проспектів, бульварів, площ, скверів тощо, розташованих на території міста Кам’янської міської територіальної громади, та присвоєння їм імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій.

Найменування організатора громадського обговорення: відділ комунікацій Кам’янської міської ради

Поштова адреса та (або) адреса електронної пошти, номер телефону, строк і форму для подання пропозицій (зауважень): залишити коментар на платформі EDEM, чи відправити його на електронну адресу politika@kam.gov.ua, із зазначенням П.І.Б. автора та адреси проживання. Анонімні пропозиції не реєструються та не розглядаються.

Термін збору зауважень щодо нової назви: Пропозиції та зауваження приймаються до 12 грудня включно. Опитування триватиме до 12 грудня включно.

Місцезнаходження та (або) адресу електронної пошти, номер телефону організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення: відділ комунікацій Кам’янської міської ради, politika@kam.gov.ua, тел.55-40-31.

Прізвище та ім’я особи, визначеної відповідальною за проведення громадського обговорення: Ігор Задорожній, начальник відділу комунікацій міської ради.

Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення: 14 днів після закінчення строку проведення опитування на офіційному сайті та платформі EDEM.

Ініціатор:
Комісія з питань, пов’язаних з найменуванням та перейменуванням вулиць, провулків, проспектів, бульварів, площ, скверів тощо, розташованих на території міста Кам’янської міської територіальної громади, та присвоєння їм імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій.
Created with Sketch. 246 переглядів
Created with sketchtool. 7 користувачів проголосувало
Created with Sketch. Проголосувати
Питання

Чи підтримуєте Ви пропозицію перейменування вулиці Межової на вулицю Владислава Горбоноса?

ГОЛОСУВАННЯ ЗАВЕРШЕНЕПРОГОЛОСУЙТЕ ОБРАВШИ ОДНУ З ОПЦІЙВИ ВЖЕ ПРОГОЛОСУВАЛИ
A
Ні, не підтримую
B
Так, підтримую
Оберіть з декількох варіантів лише один варіант відповіді. Вам не потрібно витрачати багато часу на відповідь. Результати такого опитування слугуватимуть основою для змін та покращень.
Скинути вибір
Проголосувати
НА ДАНИЙ МОМЕНТ ЗІБРАНО7ГОЛОСІВ.
B
Так, підтримую
100.0%(7)
Такими символами відмічено ваш вибір
A
Ні, не підтримую
0.0%(0)
Такими символами відмічено ваш вибір
РЕЗУЛЬТАТИ опитування
Created with Sketch.