платформа електронної демократії
Вгору
Created with Sketch. Опитування
Перейменування парку «Сонячний»
Created with Sketch.
20 листопада 2023
Час вийшов
Автор:
Комунальна організація «Інститут розвитку міста» Полтавської міської ради

На виконання рішення виконавчого комітету Полтавської міської ради №348 від 15.11.2023 «Про електронне голосування щодо перейменування парку «Сонячний».

 

Ініціатор:
Полтавська міська рада
Created with Sketch. 4623 переглядів
Created with sketchtool. 405 користувачів проголосувало
Created with Sketch. Проголосувати
Питання

У ході громадського обговорення у формі публічних консультацій від мешканців Полтавської міської територіальної громади надійшла пропозиція щодо перейменування парку «Сонячний», яка після опрацювання робочою групою виноситься на етап голосування:

Парк «Сонячний» імені Євгенія Браха

Євгеній Брах (2.10.1995-21.09.2022) народився у Селещині Машівського району Полтавської області. Залишивши університет, в 19 років Євгеній вступив до лав Французького іноземного легіону, де відслужив 5 років. Бувши легіонером, брав участь у військових відрядженнях до Абу-Дабі, Малі (Африка) та Французької Гвіани (Південна Америка). На момент початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну Євгеній Брах жив у Франції. Він кинув роботу і повернувся в Україну воювати. Спочатку служив у добровольчому батальйоні, а потім у складі Сил Спеціальних Операцій. Євгеній Брах загинув 21 вересня на Донеччині. Поховали воїна на Полтавщині.

ГОЛОСУВАННЯ ЗАВЕРШЕНЕПРОГОЛОСУЙТЕ ОБРАВШИ ОДНУ З ОПЦІЙВИ ВЖЕ ПРОГОЛОСУВАЛИ
A
Парк «Сонячний» імені Євгенія Браха
Оберіть з декількох варіантів лише один варіант відповіді. Вам не потрібно витрачати багато часу на відповідь. Результати такого опитування слугуватимуть основою для змін та покращень.
Скинути вибір
Проголосувати
НА ДАНИЙ МОМЕНТ ЗІБРАНО405ГОЛОСІВ.
A
Парк «Сонячний» імені Євгенія Браха
100.0%(405)
Такими символами відмічено ваш вибір
РЕЗУЛЬТАТИ опитування
Created with Sketch.