платформа електронної демократії
Вгору
Created with Sketch. Опитування
Перейменування вулиці Маликова
Created with Sketch.
12 березня 2024
Час вийшов
Автор:
Департамент містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради

Вулиця Маликова       

  Громадське обговорення у формі електронної консультації з приводу перейменування топонімічних об’єктів у місті Житомирі здійснюється  відповідно до Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії», Постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 №989 «Порядок проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій)» та рекомендацій міської комісії з топоніміки виконавчого комітету Житомирської міської ради (протокол №1 від 23.02.2024 року).
Пропозиції перейменування

  1. Захисників України – назва вулиці, яка уособлює та об’єднує велич подвигу наших воїнів-земляків та вшановує мужність та героїзм захисників незалежності й територіальної цілісності України у вигляді відповідної топонімічної назви.
  2. Хмельова  – наприкінці 80-х рр. нову вулицю облаштували на місці хмільників (територія, яка використовувалась  для вирощування хмелю).
     
Ініціатор:
Департамент містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради
Created with Sketch. 5840 переглядів
Created with sketchtool. 406 користувачів проголосувало
Created with Sketch. Проголосувати
Питання

Оберіть, будь ласка, варіант перейменування вулиці Маликова, який Вам найбільше до вподоби.

ГОЛОСУВАННЯ ЗАВЕРШЕНЕПРОГОЛОСУЙТЕ ОБРАВШИ ОДНУ З ОПЦІЙВИ ВЖЕ ПРОГОЛОСУВАЛИ
A
1. Захисників України
B
2. Хмельова
Оберіть з декількох варіантів лише один варіант відповіді. Вам не потрібно витрачати багато часу на відповідь. Результати такого опитування слугуватимуть основою для змін та покращень.
Скинути вибір
Проголосувати
НА ДАНИЙ МОМЕНТ ЗІБРАНО406ГОЛОСІВ.
A
1. Захисників України
59.9%(243)
Такими символами відмічено ваш вибір
B
2. Хмельова
40.1%(163)
Такими символами відмічено ваш вибір
РЕЗУЛЬТАТИ опитування
Created with Sketch.