платформа електронної демократії
Вгору
Created with Sketch. Опитування
Перейменування міста Первомайський Харківської області
Created with Sketch.
22 березня 2024
Час вийшов
Автор:
Організаційний комітет

          З метою перейменування міста, беручи до уваги результати опитування щодо перейменування міста Первомайський Харківської області, результати проведення громадських слухань щодо перейменування міста Первомайський Харківської області, які відбулися з 13.07.2023 по 23.07.2023 року, матеріали засідання Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування від 20 березня 2024 року, на підставі Конституції України, Закону України «Про географічні назви», Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії», Закону України «Про порядок вирішення окремих питань адміністративно-територіального устрою України», рішення Національної комісії зі стандартів державної мови №230 від 22.06.2023 «Про схвалення Переліку сіл, селищ, міст, назви яких не відповідають стандартам державної мови, та рекомендацій щодо приведення назв таких сіл, селищ, міст у відповідність до стандартів державної мови й оприлюднення їх на офіційному вебсайті Національної комісії зі стандартів державної мови» Первомайською міською радою розпочата процедура розгляду питання щодо перейменування міста Первомайський.

Я́нголів /  

YÁNHOLIV

Назва як символ милосердя, добра та благополуччя його мешканців, що характеризує їх найкращі прагнення та надії. Місто під захистом янголів-охоронців, що є гостинним прихистком для кожного.

Злато́піль /

ZLATÓPIL

Назва, що вшановує найкращі цінності нашого краю: родючість ланів та працьовитість людей. Символ добробуту та процвітання його мешканців.

Звитя́жин /

ZVYTIÁZHYN 

Назва уособлює сміливість, подвиг, гарну вдачу захисників та мешканців міста. Їх прагнення до успіху, перемоги та кращого життя.

Ініціатор:
Микола БАКШЕЄВ
Created with Sketch. 9099 переглядів
Created with sketchtool. 637 користувачів проголосувало
Created with Sketch. Проголосувати
Питання

Шановні жителі міста та громади!

          Пропонуємо Вам визначитися з найбільш доцільною назвою, що може бути використана для перейменування міста Первомайський. Для висловлення своєї точки зору, зробіть позначку ☑напроти тієї назви, яка на Ваш погляд є найбільш доцільною. Звертаємо Вашу увагу, поставити позначку можна лише навпроти однієї із назв.

ГОЛОСУВАННЯ ЗАВЕРШЕНЕПРОГОЛОСУЙТЕ ОБРАВШИ ОДНУ З ОПЦІЙВИ ВЖЕ ПРОГОЛОСУВАЛИ
A
Звитяжин
B
Златопіль
C
Янголів
Оберіть з декількох варіантів лише один варіант відповіді. Вам не потрібно витрачати багато часу на відповідь. Результати такого опитування слугуватимуть основою для змін та покращень.
Скинути вибір
Проголосувати
НА ДАНИЙ МОМЕНТ ЗІБРАНО637ГОЛОСІВ.
B
Златопіль
46.0%(293)
Такими символами відмічено ваш вибір
A
Звитяжин
27.2%(173)
Такими символами відмічено ваш вибір
C
Янголів
26.8%(171)
Такими символами відмічено ваш вибір
РЕЗУЛЬТАТИ опитування
Created with Sketch.