Метою Програми є покращення умов проживання мешканців багатоквартирних будинків, стимулювання активності мешканців у напрямку збереження та покращання стану житлового фонду у місті, продовження терміну експлуатації конструкцій та інженерних мереж житлових будівель, зниження споживання енергетичних ресурсів шляхом стимулювання активності і відповідальності мешканців багатоквартирних будинків у напрямку поліпшення стану своєї спільної сумісної власності.
ПРОПОЗИЦІЇ(0)
ПРОПОЗИЦІЇ(0)
ДОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ ОНЛАЙН
languagetool.org