платформа електронної демократії
Електронне Обговорення НПА
Про встановлення ставки туристичного збору на території Слов’янської міської територіальної громади
Created with Sketch.
23 березня 2021
Залишилось 9 днів
Автор:
Управління економічного та інвестиційного розвитку

Запрошуємо громадськість до розгляду та подання пропозицій до проєкту рішення Слов’янської міської ради «Про встановлення ставки туристичного збору на території Слов’янської міської територіальної громади»

Ініціатор:
Слов'янська міська рада
Created with Sketch. 153 переглядів
0 правок
Переглянути правки
Проект нормативно-правового акту

Про встановлення ставки туристичного збору
на території Слов’янської міської територіальної громади

Відповідно до статті 268 Податкового кодексу України (із змінами та доповненнями), керуючись пунктом 24 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», враховуючи висновок постійної комісії з питань депутатської діяльності, законності, правопорядку, регуляторної політики, протидії корупції від ______2020 № ___, міська рада

ВИРІШУЄ:

1 Встановити ставку туристичного збору на території Слов’янської міської територіальної громади у розмірі: 0,3 відсотка - для внутрішнього туризму та 2 відсотка - для в’їзного туризму від розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, для однієї особи за одну добу тимчасового розміщення.


2 Визначити елементи туристичного збору згідно з додатком.


3 Дане рішення набирає чинності з 01.01.2022 року.


4 Управлінню економічного та інвестиційного розвитку (Сміренський):


4.1 Оприлюднити дане рішення на офіційному сайті Слов’янської міської ради та в газеті «Славянские объявления».


4.2 Надіслати в десятиденний строк з дня прийняття копію цього рішення до Слов’янської державної податкової інспекції ГУ ДПС у Донецькій області.


5 Визнати таким, що втратило чинність рішення міської ради від 24.06.2020 №16-LХХХІV-7 «Про подовження дії на 2021 рік рішення Слов’янської міської ради від 20.02.2019 №13-ХL-7 «Про встановлення ставки туристичного збору на території м. Слов’янська на 2019 рік» з 01.01.2022 року.


6 Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань економічної та інвестиційної політики, соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів і заступників міського голови Рубана А.Є., Шаульську В.В.

 

Міський голова                                                                                                        В.М. Лях

Додаток
до рішення міської ради
від __________№_________

Елементи туристичного збору

1 Туристичний збір – це місцевий збір, кошти від якого зараховуються до бюджету міської територіальної громади.
Відповідно до підпункту 14.1.277 пункту 14.1 статті 14 Податкового кодексу України:
- Внутрішній туризм – переміщення в межах території України громадян України та/або осіб, які постійно проживають на території України, в пізнавальних, професійно-ділових чи інших цілях;
- В’їзний туризм – прибуття на територію України та/або переміщення в межах території України осіб, які постійно не проживають на території України, в пізнавальних, професійно-ділових чи інших цілях.

2 Платники збору
Платники збору визначені пунктом 268.2 статті 268 Податкового кодексу України.

3 Ставка збору
Ставка збору встановлюється за кожну добу тимчасового розміщення особи у місцях проживання (ночівлі), визначених підпунктом 268.5.1 пункту 268.5 статті 268 Податкового кодексу України у розмірі 0,3 відсотка для внутрішнього туризму та 2 відсотка для в’їзного туризму від розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, для однієї особи за одну добу тимчасового розміщення.

4 База справляння збору
База справляння збору визначена пунктом 268.4 статті 268 Податкового кодексу України.

5 Податкові агенти та місця проживання (ночівлі)
Податкові агенти визначені підпунктом 268.5.1 пункту 268.5 статті 268 Податкового кодексу України.

6 Особливості справляння збору
Особливості справляння збору визначені пунктом 268.6 статті 268 Податкового кодексу України.

7 Порядок сплати збору
Порядок сплати збору визначений підпунктами 268.7.1., 268.7.2., 268.7.3. пункту 268.7 статті 268 Податкового кодексу України.

Оцініть нормативно-правовий акт в цілому