платформа електронної демократії
Вгору
Електронне Обговорення НПА
Електронні консультації щодо обговорення проєкту регуляторного акта рішення Кам’янської міської ради «Про затвердження Правил утримання домашніх тварин на території Кам’янської міської територіальної громади»
Created with Sketch.
21 лютого 2024
Час вийшов
Автор:
Департамент муніципальних послуг та регуляторної політики міської ради

Департамент муніципальних послуг та регуляторної політики міської ради повідомляє про оприлюднення проєкту регуляторного акта – рішення Кам’янської міської ради «Про затвердження Правил утримання домашніх тварин на території Кам’янської міської територіальної громади» та аналіз його регуляторного впливу з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань.

Даний проєкт регуляторного акта спрямований на врегулювання відносин у сфері поводження і утримання домашніх тварин на території Кам’янської міської територіальної громади, забезпечення сприятливих умов, безпечного спільного проживання людини і тварин, укріплення моральності та гуманності суспільства, захисту та запобігання стражданням і загибелі тварин внаслідок жорстокого поводження з ними, захисту їх природних прав, забезпечення безпеки життя та здоров’я людей, інших прав та законних інтересів громадян щодо поводження із тваринами, покращення екологічного, санітарно-ветеринарного та епідеміологічного стану на території Кам’янської міської територіальної громади.

Пропозиції та зауваження приймаються шляхом залишення коментаря на платформі EDEM або на електронну адресу розробника проєкту dep.mprp@gmail.com.

Термін проведення електронних консультацій з 21.02.2024 по 12.03.2024.

Проєкт рішення та аналіз регуляторного впливу додаються.

Ініціатор:
Департамент муніципальних послуг та регуляторної політики міської ради
Created with Sketch. 52 переглядів
0 правок
Переглянути правки
Проект нормативно-правового акту
РЕЗУЛЬТАТИ ОБГОВОРЕННЯ НПА
Created with Sketch.
Скоро

ЗВІТ ПРО ПРОВЕДЕННЯ

Е-консультацій щодо обговорення проєкту регуляторного акта рішення Кам’янської міської ради «Про затвердження Правил утримання домашніх тварин на території Кам’янської міської територіальної громади»

 

У відповідності із Порядком проведення електронних консультацій
та опитувань в Кам’янській міській територіальній громаді, затвердженого рішенням міської ради від 22.12.2021 №485-14/
VIII, відділом комунікацій міської ради (далі – Модератор) було підготовлено та розміщено на вебплатформі «Єдина платформа місцевої демократії» інформаційне повідомлення про початок проведення Е-консультацій щодо обговорення проєкту регуляторного акта рішення Кам’янської міської ради «Про затвердження Правил утримання домашніх тварин на території Кам’янської міської територіальної громади» (https://consult.e-dem.ua/npas/385).

Також інформаційне повідомлення було розміщено в розділі «Новини»
на офіційному вебсайті міської ради.

Е-консультації тривали з 21.02.2024 по 12.03.2024 включно. Мешканці міста мали можливість ознайомитись із проєктом регуляторного акта, оцінити проєкт нормативно-правого акту й надати коментар на вебплатформі або надіслати їх на електронну адресу департаменту муніципальних послуг та регуляторної політики міської ради.

У період проведення Е-консультацій оцінок, пропозицій та зауважень на адресу Модератора не надійшло. Загальна кількість переглядів сторінки обговорення проєкту на вебплатформі – 41.

 

 

 

Відділ комунікацій Кам'янської міської ради (модератор)
Оцініть нормативно-правовий акт в цілому