платформа електронної демократії
Вгору
Created with Sketch. Опитування
Щодо перейменування вулиці Української (Заводський район)
Created with Sketch.
13 жовтня 2023
Час вийшов
Автор:
Відділ комунікацій Кам'янської міської ради

За інформацією управління архітектури та будівництва міської ради, наданої на розгляд Комісії з питань, пов’язаних з найменуванням та перейменуванням вулиць, провулків, проспектів, бульварів, площ, скверів тощо, розташованих на території міста Кам’янської міської територіальної громади, та присвоєння їм імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій (далі – Комісія), на теперішній час на території Кам’янської міської територіальної громади є об’єкти топоніміки, що мають однакову назву, але територіально розірвані, тобто знаходяться на різних територіях міста.

Попереднє громадське обговорення питання перейменування вулиці Української (Заводський район) проводилося упродовж травня-липня цього року. Містяни надали дві пропозиції щодо нової назви: вулиця Георгія Нарбута та вулиця Пилипа Орлика. Після завершення обговорення до міської ради надійшла пропозиція від ПрАТ «Дніпровагонмаш» щодо перейменування цієї вулиці на «вулицю Вагонобудівників». Ураховуючи малу кількість голосів під час попереднього голосування (3 голоси за пропозицію «вулиця Георгія Нарбута»), Комісією було прийнято рішення про проведення повторного голосування із врахуванням обох пропозицій.

З метою врахування громадської думки з питання перейменування, на виконання розпорядження міського голови від 11.10.2023 №314-р «Про проведення громадського обговорення питання перейменування окремих вулиць Кам’янської міської територіальної громади», враховуючи протокол №2 засідання Комісії від 22.08.2023, відповідно до п.5 ст.3 Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 №989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», Порядку проведення електронних консультацій з громадськістю та опитувань в Кам’янській міській територіальній громаді, затвердженого рішенням Кам’янської міської ради від 22.12.2021 №485-14/VІІІ відділом комунікацій проводиться опитування щодо перейменування вулиці Української.

Ініціатор проведення E-консультацій: Комісія з питань, пов’язаних з найменуванням та перейменуванням вулиць, провулків, проспектів, бульварів, площ, скверів тощо, розташованих на території міста Кам’янської міської територіальної громади, та присвоєння їм імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій.

Найменування організатора громадського обговорення: відділ комунікацій Кам’янської міської ради

Найменування юридичної особи, якій пропонується присвоїти нову назву: вулиця Українська (Заводський район)

Суб’єкт, що вніс пропозицію проведення: Комісія з питань, пов’язаних з найменуванням та перейменуванням вулиць, провулків, проспектів, бульварів, площ, скверів тощо, розташованих на території міста Кам’янської міської територіальної громади, та присвоєння їм імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій.

Поштова адреса та (або) адреса електронної пошти, номер телефону, строк і форму для подання пропозицій (зауважень): залишити коментар на платформі EDEM, чи відправити його на електронну адресу politika@kam.gov.ua, із зазначенням П.І.Б. автора та адреси проживання. Анонімні пропозиції не реєструються та не розглядаються.

Термін збору пропозицій щодо нової назви та проведення опитування: Пропозиції та зауваження приймалисяя до 12 грудня включно. Опитування триватиме до 12 грудня включно.

Місцезнаходження та (або) адресу електронної пошти, номер телефону організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення: відділ комунікацій Кам’янської міської ради, politika@kam.gov.ua, тел.55-40-31.

Прізвище та ім’я особи, визначеної відповідальною за проведення громадського обговорення: Ігор Задорожній, начальник відділу комунікацій міської ради.

Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення: 14 днів після закінчення строку проведення опитування

Ініціатор:
Комісія з питань, пов’язаних з найменуванням та перейменуванням вулиць, провулків, проспектів, бульварів, площ, скверів тощо, розташованих на території міста Кам’янської міської територіальної громади, та присвоєння їм імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій.
Created with Sketch. 296 переглядів
Created with sketchtool. 27 користувачів проголосувало
Created with Sketch. Проголосувати
Питання

Оберіть нову назву вулиці Української (Заводський район), яка Вам найбільше до вподоби

ГОЛОСУВАННЯ ЗАВЕРШЕНЕПРОГОЛОСУЙТЕ ОБРАВШИ ОДНУ З ОПЦІЙВИ ВЖЕ ПРОГОЛОСУВАЛИ
A
вулиця Вагонобудівників
B
вулиця Георгія Нарбута
Оберіть з декількох варіантів лише один варіант відповіді. Вам не потрібно витрачати багато часу на відповідь. Результати такого опитування слугуватимуть основою для змін та покращень.
Скинути вибір
Проголосувати
НА ДАНИЙ МОМЕНТ ЗІБРАНО27ГОЛОСІВ.
A
вулиця Вагонобудівників
88.9%(24)
Такими символами відмічено ваш вибір
B
вулиця Георгія Нарбута
11.1%(3)
Такими символами відмічено ваш вибір
РЕЗУЛЬТАТИ опитування
Created with Sketch.