платформа електронної демократії
Вгору
Created with Sketch. Консультація
Встановлення архітектурно-скульптурної композиції “Марина Поплавська”
Created with Sketch.
30 жовтня 2020
Час вийшов
Автор:
Департамент містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради

  Інформаційне  повідомлення про проведення громадського обговорення у формі електронної консультації з встановлення архітектурно - скульптурної композиції “Марина Поплавська” у місті Житомирі.

 

Громадське обговорення у формі електронної консультації з приводу встановлення архітектурно - скульптурної композиції “Марина Поплавська” українській актрисі, кавалеру ордена “За заслуги” III ступеня (посмертно), Почесному громадянину м. Житомира, проводиться відповідно до Законів України  “Про основи містобудування”, “Про архітектурну діяльність”, “Про благоустрій населених пунктів”, ”Порядку спорудження створення пам'ятників і монументів” затвердженого спільним наказом Державного комітету України з будівництва та архітектури та Міністерства культури України від 30.11.2004      № 231/806, Статуту Житомирської міської об'єднаної територіальної громади, затвердженого рішенням Житомирської міської ради від 23.04.2019 № 1387 та рекомендацій архітектурно-містобудівної ради при департаменті містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради (протокол 01/2020).  

Організатор громадського обговорення: Житомирська міська рада в особі департаменту містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради.

Назва  об’єкту: Архітектурно-скульптурна композиція “Марина Поплавська”   

Місце розміщення об'єкту: Сквер на розі вулиць Небесної Сотні та Бориса Лятошинського

обґрунтування: звернення ТОВ “Дизель Студіо”

Суб’єкт, що виніс пропозицію щодо встановлення архітектурно - скульптурної композиції “Марина Поплавська” у місті Житомирі: Товариство з обмеженою відповідальністю “Дизель Студіо”

Поштова адреса та (або) адреса електронної пошти, номер телефону, строк і форма для подання пропозицій (зауважень):

інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення у формі електронної консультації оприлюднюється на офіційному веб-сайті Житомирської міської ради http://zt-rada.gov.ua/ у підрубриці “Електроні консультуції з громадськістю”, “Громадські обговорення, слухання, місцеві ініціативи”;

пропозиції і зауваження приймаються департаментом містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради (м. Житомир, вулиця Покровська, 6, телефон: (0412)47-27-86,  (0412)41-84-93 електронна пошта: uma@zt-rada.gov.ua) та на порталі E-DEM в розділі консультації з громадськістю за посиланням https:consult.e-dem.tools/1810100000 .

Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подаються у письмовій чи усній формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси учасника громадського обговорення, яка їх подає, протягом 30 днів з дати оприлюднення цього інформаційного повідомлення про проведення громадського обговорення на офіційному вебсайт Житомирської міської ради.

Юридичні особи подають пропозиції (зауваження) у письмовій чи електронній формі із зазначенням їх найменування та місце знаходження на зазначені вище адреси і термін.

Письмові пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення, пропозиції, які надсилаються електронною поштою, мають містити позначку «Громадські обговорення з приводу встановлення архітектурно-скульптурної композиції “Марина Поплавська” у місті Житомирі».

Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються.

Місцезнаходження та (або) адреса електронної пошти, номер телефону організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення: департамент містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради. (м. Житомир, вул. Покровська, 6, телефон: (0412)47-27-86, електронна пошта: uma@zt-rada.gov.ua).

Прізвище та імя особи, визначеної відповідальною за проведення громадського обговорення: Бабушко Олена Володимирівна — завідувач сектору з питань охорони культурної спадщини (вул. Покровська, 6, кім. 19, телефон:(0412) 41-84-93 електронна пошта dmzv.oks@ukr.net :).

Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення:

строк проведення громадського обговорення - 30 днів з дати опублікування цього інформаційного повідомлення про проведення громадського обговорення на офіційному вебсайт Житомирської міської ради http://zt-rada.gov.ua/;

департамент містобудування та земельних відносин міської ради протягом 5 робочих днів після закінчення строку подання пропозицій (зауважень) узагальнює їх та готує звіт;

звіт про результати проведення громадського обговорення у формі електронної консультації оприлюднюються на офіційному вебсайті Житомирської міської ради у спеціально створеному розділі “Громадські обговорення, слухання, місцеві ініціативи” протягом 5  робочих днів після закінчення строку подання пропозицій (зауважень).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ініціатор:
Департамент містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради
Created with Sketch. 519 переглядів
Created with Sketch. 0 коментарів
Created with Sketch. Додати коментар
Категорії
Прикріплені файли
Документ_фото.pdf(106 КБайт)
РЕЗУЛЬТАТИ КОНСУЛЬТАЦІЇ
Created with Sketch.
Скоро