платформа електронної демократії
Вгору
Created with Sketch. Консультація
Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць та провулків в населених пунктах Великобичківської територіальної громади
Created with Sketch.
06 червня 2023
Час вийшов
Автор:
Великобичківаська селищна рада

 

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць та провулків в населених пунктах Великобичківської  територіальної громади

 1.Великобичківська селищна рада інформує про початок проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць та провулків в Великобичківській територіальній громаді та запрошує усіх бажаючих долучитись до обговорення даного питання.

2.Організатор громадського обговорення – Великобичківська селищна рада.

3.Громадське обговорення проводиться Великобичківською селищною радою відповідно  до статті 25 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні, ЗУ «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 р. № 989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичними особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій, рішення Великобичківської  селищної ради від 30 вересня 2021 року № 435 «Про  затвердження Положення про робочу комісію з вивчення питання перейменування на найменування вулиць, площ, провулків, інших об’єктів у Великобичківській ТГ» та на виконання рішення  комісії від 20.04.2022р.

4.Ініціатори щодо перейменування вулиць: звернення депутата Великобичківської селищної ради Пукман Надії Павлівни .

5.Об’єкти права власності, яким пропонується змінити  назву (перейменувати): с. Верхнє Водяне вулицю Возз’єднання на вулицю Василя Семенюка.

6.Строк проведення заходів з громадського обговорення — два місяці з дати публікації інформаційного повідомлення на офіційному сайті селищної ради.

7.Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подаються із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи (найменування, місцезнаходження – для юридичної особи), яка їх подає протягом 30 днів з дати опублікування повідомлення про його проведення, а саме до 06 липня 2023року на наступну адресу: vel-bychkiv.arch@ukr.net  або у письмовій формі на адресу: смт. Великий Бичків вул. Шевченка, 10. Відділ містобудування, архітектури, комунального майна та капітального будівництва.

8.Відповідальна особа за проведення громадського обговорення: голова робочої групи, начальник відділу містобудування, архітектури ,комунального майна та капітального будівництва — Ярослав КЛЕМЕНТЄВ – Тел. +3809772270027.

9.Результати громадського обговорення будуть оприлюдненні на офіційному сайті Великобичківської  селищної ради  в строк до  06 серпня 2023 року. Підстава —  ЗУ зі змінами №317- VІІІ від 09.04.2015 ВВР, 2015№267 ст. 219« Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій.»

Інформаційна довідка

  Василь Андрійович Семенюк народився у с. Верхнє Водяне у 1906 році. Закінчив народну школу , займався самоосвітою. У 1939 році у селі В.Водяне з'явився січовий осередок, його комісаром обрали Василя Семенюка. В осередку було ЗО чоловік. Разом із Семенюком боролися за Карпатську Україну Василь Росущан, Василь Тафій, Василь Піпаш, Дмитро Тафій, Михайло Ткач. Василь Андрійович Семенюк з гордістю носив стрілецьку форму, на якій дружина вишила український герб - тризуб . З людьми вітався «Слава Україні». Мав великий організаторський хист, був відповідальним і чесним, вірно служив людям. Тому й здобув авторитет серед селян, впливав на свідомість мешканців села, виховував у них почуття любові до України.

У середині 30-тих років організував товариство «Просвіта». У центрі села відкрив хату- читальню. Там збиралися і просвітяни, і карпатські січовики. Колективно читали твори Т.Шевченка, І. Франка, Л. Українки. Комісар вчив селян співати українські пісні, колядувати. Карпатські січовики розповсюджували листівки, збирали продовольство. Верхньоводянці разом із Василем Андрієвичем були присутні на засіданні Сойму у Хусті 1939 року, коли було проголошено незалежність Карпатської України.

Ініціатор:
депутат Великобичківської селищної ради Пукман Надія Павлівна
Created with Sketch. 103 переглядів
Created with Sketch. 0 коментарів
Created with Sketch. Додати коментар
Категорії
РЕЗУЛЬТАТИ КОНСУЛЬТАЦІЇ
Created with Sketch.
Скоро