Проект Стратегії розвитку міста Білгород-Дністровського до 2028 року
20 вересня 2019
Час вийшов
Суб’єкт проведення публічних консультацій:
Балаченко Світлана Іванівна
Зміст консультаційного документу
Яку проблему обговорюємо?
З 20.09.2019 року по 15.10.2019 року приймаються пропозиції та зауваження щодо стратегії розвитку міста Білгород-Дністровського до 2028 року. Усі пропозиції будуть консолідовані та розглянуті робочою групою з аналізу цих пропозицій.
Як подавати пропозиції?
На платформі E-DEM (для зареєстрованих користувачів)
Де оприлюднюється звіт про проведення публічної консультації?
На наш погляд, теми комфорту і безпеки необхідно звести в ранг культу. Розраховувати на те, що з'явиться «доктор», здатний залучити в місто інвестора якимись абстрактними комплексними заходами по створенню інвестиційного клімату не достатньо. Для початку в місті необхідно створити інститут громадського осуду і заходи щодо невідворотності покарання. Все це можна реалізувати не вдаючись до інвестицій і катаклізмічного капіталу. Досить бюджетів, які є в розпорядженні вже сьогодні, пововажень. в головне волi. З єдиним застереженням-бюджет повин грамотно освоюватися. Якщо ми мова про озеленiння, то чому б не залучати до цього процесу дітей, які у форматі прогулянки можуть брати участь у цьому заході? Чому б не роздавати саджанці дерев у школи міста щоб школярі, а можливо і їх батьки, громадськи авторитети, чиновники в рамках загальношкільних заходів могли самостійно посадити ці саджанці в закріпленому для школи місці, а потім здійснювати за ними догляд?
ТАЖІБАЄВ ВАДИМ НУРЛАНОВИЧ
24 вересня, 2019, 17:11
Якщо раптом відносно цього дерева або дерев буде спрямований акт вандалізму або це дерево не приживеться, це буде спільною проблемою, проблема міської громади, а не окремого підприємства. Якщо дерево приживеться, відповідно це буде загальним успіхом. Таким чином посаджене дерево буде вже не просто деревом що надає тiнь, а елементом що об'єднав громаду навколо спільної ідеї! Таким чином і буде щепитися відповідальність за своє місто, виховуватися хазяйське ставлення, формуватися єднальна нитка у молодi i городян в загалом. У стратегічному плані наводиться статистика, що говорить про низьку суспільну активность громадян. На наш погляд, це наслідок проблеми, а не її причина. Громада відчуває зв'язок з містом тільки тоді, коли відчуває незручності і подразники у повсякденній діяльності при взаємодії з ним. У всіх інших випадках, городяни виступають як сторонні спостерігачі, а не учасники процесу.
ТАЖІБАЄВ ВАДИМ НУРЛАНОВИЧ
24 вересня, 2019, 17:11
Вважаємо, що цей культ слід починати з місця територіальної та культурної ідентичності – прікрепостной території. Саме це місце є зв'язуючим для всіх жителів міста незалежно від району мешкання. На даній території слід сформувати парк з урахуванням археологічних особливості. Так як коріння дерев можуть пошкодити фундаменти античного міста (залягають на глибині 4 метри). Сьогодні існують рішення дозволяють мінімізувати можливий збиток. В такому парку можуть мати місця з відкритими музейними експозиціями стародавніх фундаментів Тіри. Так само вона надасть можливість туристам перевести дух перед відвідуванням фортеці і зорієнтуватися на місцевості після її відвідування. Комфортне громадський простір, буде закликати до прогулянки по місту. Це буде стимулом для розвитку туристичної інфраструктури.
ТАЖІБАЄВ ВАДИМ НУРЛАНОВИЧ
24 вересня, 2019, 17:12
Послідовно процес благоустрою слід буде поширити в місто. На приклад формуванням однієї з вулиць що прямують до фортецi в пішохідну або частково пішохідну зону, принаймні на час тур сезону. На ній сформувати умови (медика-санітарні та інфраструктурні) для дрібно-фермерського ринку, ресторанного бізнесу. На такій вулиці, в якості експерименту, можна спробувати систему заохочення власників фасадів історичного району міста. На приклад у разі автентичності фасаду магазину або житла, власник отримує ряд пільг від муніципалітету. На наш думку це яскравий приклад партнерських взаємин. Необхідно переносити центр міської активності з ринку, активність якого переважно перша половина дня, до прикрепостного парку, активність у якому може бути на протязі всього дня. Таким чином підвищуючи потенційну туристичну привабливість і ліквідність історичного центру міста.
ТАЖІБАЄВ ВАДИМ НУРЛАНОВИЧ
24 вересня, 2019, 17:12
У разі успіху, отриманий досвід можна буде застосовувати і на інші райони міста з урахуванням їх особливості. Так само велику увагу слід приділити міській окрузі. Вона не повинна виглядати так, як комора в яку можна скидати непотрібні речі (сміття). Для цього місця дозвілля, на кшталт «Білої гірки», повиннi бути оснащеннi сміттєвими баками в мicцi в'їзду-виїзду з них, а у місті слід створити пункти прийому великогабаритного і будівельного сміття. В цій частині так само необхідно налагодити партнерські взаємини мунципалитет-громада. На приклад, у разі ввезення певної кількості сміття на такий пункт, городянин отримує пільгу на послугу з вивезення ТПВ та інші можливі послуги КП «Автотранссервіс». Чим більше сміття привозить городянин, тим більше пільг він отримує. Налагодження сміттєсортувальної лінії, може капіталізувати цей захід.
ТАЖІБАЄВ ВАДИМ НУРЛАНОВИЧ
24 вересня, 2019, 17:12
Грамотне, правильне витрачання бюджету на благоустрій закономірно підвищить ліквідність міста в цілому. І вже після того, коли місто стане комфортним, воно стане і безпечним. У тому числі і в плані криміногенної обстановки. Чим більше у городян буде приводу буде вийти з дому, тим люднішими будуть вулиці. Чим більш людні будуть вулиці, тим безпечнішим буде місто. Це правило працює в містах розвинених країнах і саме з цього благоустрій міст є перманентно пріоритетними напрямками для муніципалітетів успішних агломерацій. Благоустрій необхідно не тому, що на це є бюджет, а тому, що це необхідно для його наповнення.
ТАЖІБАЄВ ВАДИМ НУРЛАНОВИЧ
24 вересня, 2019, 17:12
Комфорт і безпека не повинні бути заради комфортна і безпеки. За всім повинна стояти своя мета. І та мета друга частина нашої пропозиції.
ТАЖІБАЄВ ВАДИМ НУРЛАНОВИЧ
24 вересня, 2019, 17:13
На наш погляд, український роботодавець не в змозі конкурувати з роботодавцями більшості країн світу. Якщо в наших містах і з'являться якісь гіпотетичні інвестори які будуть налагоджувати виробництва, то з великою ймовірністю ці виробництва будуть дешевими і шкідливими. Сучасні темпи еміграції говорять про те, що працювати на них зможуть лише ті, хто не зміг знайти себе за кордоном. З великою ймовірністю рівень соціальної відповідальності цієї частини населення буде не великий. Таким чином міста України перетворюватимуться на гетто. Найменш захищене населення, яке з різних причин не змогли покинути країну, будуть залишатися один на один зі зростаючою злочинністю, цей процес вже йде сmогоднi. Наприклад, в частині боротьби з наркотиками все що нам може запропонувати поліція, це зафарбовування реклами наркотиків. З таким же успіхом можна закрити очі руками. Проблема від цього не зникне, незважаючи на те що ми її не бачимо.
ТАЖІБАЄВ ВАДИМ НУРЛАНОВИЧ
24 вересня, 2019, 17:13
Наше місто в цьому не унікальне. З цими процесами стикалися й інші будинки, вулиці, міста, країни, цивілізації. Зараз ця тенденція спостерігається і в нашій країні. На наш погляд цю ситуацію можливо переламати. Ще, можливо.
ТАЖІБАЄВ ВАДИМ НУРЛАНОВИЧ
24 вересня, 2019, 17:14
Сформувавши комфортне міське середовище і піднявши ліквідність міста, з урахуванням його географічне положення (близькість до моря, не далеко від обласного центру), великий рекреаційний потенціал, особливості історичної та територіальної ідентичності, воно (місто), може претендувати на точку притяжіння для компаній високою доданою вартістю. Конкретно мова йде про IT сектор. На сьогоднішній день, це чи не єдиний сектор, який ще може претендувати на розвиток в нашій країні. При цьому, рівень доходів таких підприємств на порядок вищий, ніж у промислових підприємств. Наприклад, в м. Харків, студія розробки відеоігор Plarium входить в топ платників податків області на ряду з такими промисловими гігантами як АТ "Турбоатом» і ДП «Електроважмаш». Чи варто говорити про те, що сумарно, займаючи зазначеними промисловими підприємствами площи, зайняла б половину нашого міста, а на утворення подiбних пiдприемств потрiбнi десятирiття?
ТАЖІБАЄВ ВАДИМ НУРЛАНОВИЧ
24 вересня, 2019, 17:15
При цьому студія Plarium розміщується на двох поверхах офісного центру, а кількість співробітників всього 500 осіб. Так само необхідно розуміти, що промислові підприємства постійно страждають від «втиiку» мізків. При чому їх залишають не тільки інженери, а й працiвники низької кваліфікації. Така тенденція не могла залишитися без уваги. Все частіше в Україні можна почути про формування так званих технопарках та IT кластерів за сучасним зразком. Як правило, під IT кластер, технопарк або бізнес-інкубатор (можна зустріти різні позначення цього явища) реконструють старі промислові площі, як на приклад Unit.city в Києві. Таким чином у нашого міста ще є шанс використати свій потенціал в новітній історії. Свого часу ці території привернули увагу грецьких колоністів і в подальшій історії він грав часто вирішальну роль для всього регіону.
ТАЖІБАЄВ ВАДИМ НУРЛАНОВИЧ
24 вересня, 2019, 17:15
Тепер від нас залежить, чи буде це місто славним і в майбутньому, або ж він виконав свою історичну місію і з часом він стане провінційним селищем (судячи за статистикою років через 10-15).
ТАЖІБАЄВ ВАДИМ НУРЛАНОВИЧ
24 вересня, 2019, 17:15
У короткостроковій перспективі необхідно діяти щодо благоустрою, в довгостроковій, в частині освiти. Вже сьогодні необхідні міські програми в області просування IT галузі в школах. Можливо, за міський бюджет необхідно проводити факультативи та безкоштовне навчання азам програмування для дітей з малозабезпечених сімей. Це, як і благоустрій, необхідно так само звести в розряд культу. Сьогоднішні школярі повинні стати тим кістяком, який допоможемо сформувати ядро IT сфери в місті. Якщо цим займатися сьогодні, то всього через два роки можна отримати молодшого спеціаліста який при постійній практиці всього за два роки може бути фахівцем середньої ланки. Невелика IT компанія з 10 осіб, у вигляді податкових виплат здатна приносити до бюджету від 800 тис. до 1,2 млн. грн. Без урахування дохідної частини!
ТАЖІБАЄВ ВАДИМ НУРЛАНОВИЧ
24 вересня, 2019, 17:15
Хтось справедливо припустить, що такі фахівці можуть просто виїхати з міста і будуть праві. Однак тут і виступає козирна карта у вигляді благоустрою, комфортного міського середовища та безпеки. За кордон виїжджати немає сенсу. Так як конкурувати з місцевим населенням, а також особливості політики в області трудового законодавства, роблять переїзд IT-шнiка за кордон безглуздим (за рідкісним винятками якi супроводжують кожен окремий випадок успішності релокацii). Та й чи буде сенс в такому переїзді якщо живеш в комфортному місті, недалеко від моря і близькості до агломерації у мiстi якому не потрiбно платит за житло близько 1000 ЕВРО? Якщо місто буде в змозі утримати своїх жителів, воно зможе залучити і жителів інших міст.
ТАЖІБАЄВ ВАДИМ НУРЛАНОВИЧ
24 вересня, 2019, 17:16
Фактори дешевой освіти і талановита молодь призвели до того, що сьогодні на ринку праці в Україні представлені IT компанії світового рівня з мільярдними обiгами. Але ні влада, ні на жаль чиновники не усвідомлюють даного факту. Розвиток відбувається не завдяки, а всупереч. Адже продукт вироблений ними не можна помацати. Однак проігнорували б ми факт базування, на приклад в Одесі, фiлii такої компанії, як Boeing, або SpaceX? Вважаю, що працювати в них хотіли б багато людей. Однак в Одесі працює така компанія як Intellias. Ні, вона не може конкурувати з Boeing в дохідній частині. Однак Boeing не зможе конкурувати з нею щодо зростання стоймости компнаїі, який становить 659,42%(!). Її прибутковість становить 15 млн. євро на рік. Компанія займає 1004 місце в рейтингу Inc. 5000. Цими прикладами ми намагаємося продемонструвати масштаби потенційного економічного "населення" на яке наше місто здатне претендувати.
ТАЖІБАЄВ ВАДИМ НУРЛАНОВИЧ
24 вересня, 2019, 17:16
Все що необхідно для того, щоб подібні компанії заходили в місто це створити правильну комфортну і безпечну середу.
Гарна новина в тому,що для всього цього не обов'язково мати готове місто сад. Достатньо мати впевнені тенденції на розвиток, прозорicть і відкритість по відношенню до потенційних бажаючим компаній що мають оселиться в нашому місті.
ЧУЙКА АНЖЕЛА ВЯЧЕСЛАВІВНА
25 вересня, 2019, 10:10
Много написано по существу ни чего ( вода ) ни про что , хочется конкретно , понятно , можно мало, но точно знать что сделают, а несли нет , то спросить почему не сделали .
ЧУЙКА АНЖЕЛА ВЯЧЕСЛАВІВНА
25 вересня, 2019, 10:12
А все что там написано , существующая наша власть и депутаты , делать не будут , у них не тот «уровень»☺️
ЧУЙКА АНЖЕЛА ВЯЧЕСЛАВІВНА
25 вересня, 2019, 10:17
Если честно , то руки не поднимаются уже что то писать , изменять , так как знаешь , что все напрасно , потрачено время и силы , зная кто в горисполкоме находится , и чем они сейчас там занимаются ,лично у меня полная апатия 😑. Извините что на такой ноте !
ПРОПОЗИЦІЇ(19)
ТАЖІБАЄВ ВАДИМ НУРЛАНОВИЧ
24 вересня, 2019, 17:10
На наш погляд, теми комфорту і безпеки необхідно звести в ранг культу. Розраховувати на те, що з'явиться «доктор», здатний залучити в місто інвестора якимись абстрактними комплексними заходами по створенню інвестиційного клімату не достатньо. Для початку в місті необхідно створити інститут громадського осуду і заходи щодо невідворотності покарання. Все це можна реалізувати не вдаючись до інвестицій і катаклізмічного капіталу. Досить бюджетів, які є в розпорядженні вже сьогодні, пововажень. в головне волi. З єдиним застереженням-бюджет повин грамотно освоюватися. Якщо ми мова про озеленiння, то чому б не залучати до цього процесу дітей, які у форматі прогулянки можуть брати участь у цьому заході? Чому б не роздавати саджанці дерев у школи міста щоб школярі, а можливо і їх батьки, громадськи авторитети, чиновники в рамках загальношкільних заходів могли самостійно посадити ці саджанці в закріпленому для школи місці, а потім здійснювати за ними догляд?
ТАЖІБАЄВ ВАДИМ НУРЛАНОВИЧ
24 вересня, 2019, 17:11
Якщо раптом відносно цього дерева або дерев буде спрямований акт вандалізму або це дерево не приживеться, це буде спільною проблемою, проблема міської громади, а не окремого підприємства. Якщо дерево приживеться, відповідно це буде загальним успіхом. Таким чином посаджене дерево буде вже не просто деревом що надає тiнь, а елементом що об'єднав громаду навколо спільної ідеї! Таким чином і буде щепитися відповідальність за своє місто, виховуватися хазяйське ставлення, формуватися єднальна нитка у молодi i городян в загалом. У стратегічному плані наводиться статистика, що говорить про низьку суспільну активность громадян. На наш погляд, це наслідок проблеми, а не її причина. Громада відчуває зв'язок з містом тільки тоді, коли відчуває незручності і подразники у повсякденній діяльності при взаємодії з ним. У всіх інших випадках, городяни виступають як сторонні спостерігачі, а не учасники процесу.
ТАЖІБАЄВ ВАДИМ НУРЛАНОВИЧ
24 вересня, 2019, 17:11
Вважаємо, що цей культ слід починати з місця територіальної та культурної ідентичності – прікрепостной території. Саме це місце є зв'язуючим для всіх жителів міста незалежно від району мешкання. На даній території слід сформувати парк з урахуванням археологічних особливості. Так як коріння дерев можуть пошкодити фундаменти античного міста (залягають на глибині 4 метри). Сьогодні існують рішення дозволяють мінімізувати можливий збиток. В такому парку можуть мати місця з відкритими музейними експозиціями стародавніх фундаментів Тіри. Так само вона надасть можливість туристам перевести дух перед відвідуванням фортеці і зорієнтуватися на місцевості після її відвідування. Комфортне громадський простір, буде закликати до прогулянки по місту. Це буде стимулом для розвитку туристичної інфраструктури.
ТАЖІБАЄВ ВАДИМ НУРЛАНОВИЧ
24 вересня, 2019, 17:12
Послідовно процес благоустрою слід буде поширити в місто. На приклад формуванням однієї з вулиць що прямують до фортецi в пішохідну або частково пішохідну зону, принаймні на час тур сезону. На ній сформувати умови (медика-санітарні та інфраструктурні) для дрібно-фермерського ринку, ресторанного бізнесу. На такій вулиці, в якості експерименту, можна спробувати систему заохочення власників фасадів історичного району міста. На приклад у разі автентичності фасаду магазину або житла, власник отримує ряд пільг від муніципалітету. На наш думку це яскравий приклад партнерських взаємин. Необхідно переносити центр міської активності з ринку, активність якого переважно перша половина дня, до прикрепостного парку, активність у якому може бути на протязі всього дня. Таким чином підвищуючи потенційну туристичну привабливість і ліквідність історичного центру міста.
ТАЖІБАЄВ ВАДИМ НУРЛАНОВИЧ
24 вересня, 2019, 17:12
У разі успіху, отриманий досвід можна буде застосовувати і на інші райони міста з урахуванням їх особливості. Так само велику увагу слід приділити міській окрузі. Вона не повинна виглядати так, як комора в яку можна скидати непотрібні речі (сміття). Для цього місця дозвілля, на кшталт «Білої гірки», повиннi бути оснащеннi сміттєвими баками в мicцi в'їзду-виїзду з них, а у місті слід створити пункти прийому великогабаритного і будівельного сміття. В цій частині так само необхідно налагодити партнерські взаємини мунципалитет-громада. На приклад, у разі ввезення певної кількості сміття на такий пункт, городянин отримує пільгу на послугу з вивезення ТПВ та інші можливі послуги КП «Автотранссервіс». Чим більше сміття привозить городянин, тим більше пільг він отримує. Налагодження сміттєсортувальної лінії, може капіталізувати цей захід.
ТАЖІБАЄВ ВАДИМ НУРЛАНОВИЧ
24 вересня, 2019, 17:12
Грамотне, правильне витрачання бюджету на благоустрій закономірно підвищить ліквідність міста в цілому. І вже після того, коли місто стане комфортним, воно стане і безпечним. У тому числі і в плані криміногенної обстановки. Чим більше у городян буде приводу буде вийти з дому, тим люднішими будуть вулиці. Чим більш людні будуть вулиці, тим безпечнішим буде місто. Це правило працює в містах розвинених країнах і саме з цього благоустрій міст є перманентно пріоритетними напрямками для муніципалітетів успішних агломерацій. Благоустрій необхідно не тому, що на це є бюджет, а тому, що це необхідно для його наповнення.
ТАЖІБАЄВ ВАДИМ НУРЛАНОВИЧ
24 вересня, 2019, 17:12
Комфорт і безпека не повинні бути заради комфортна і безпеки. За всім повинна стояти своя мета. І та мета друга частина нашої пропозиції.
ТАЖІБАЄВ ВАДИМ НУРЛАНОВИЧ
24 вересня, 2019, 17:13
На наш погляд, український роботодавець не в змозі конкурувати з роботодавцями більшості країн світу. Якщо в наших містах і з'являться якісь гіпотетичні інвестори які будуть налагоджувати виробництва, то з великою ймовірністю ці виробництва будуть дешевими і шкідливими. Сучасні темпи еміграції говорять про те, що працювати на них зможуть лише ті, хто не зміг знайти себе за кордоном. З великою ймовірністю рівень соціальної відповідальності цієї частини населення буде не великий. Таким чином міста України перетворюватимуться на гетто. Найменш захищене населення, яке з різних причин не змогли покинути країну, будуть залишатися один на один зі зростаючою злочинністю, цей процес вже йде сmогоднi. Наприклад, в частині боротьби з наркотиками все що нам може запропонувати поліція, це зафарбовування реклами наркотиків. З таким же успіхом можна закрити очі руками. Проблема від цього не зникне, незважаючи на те що ми її не бачимо.
ТАЖІБАЄВ ВАДИМ НУРЛАНОВИЧ
24 вересня, 2019, 17:13
Наше місто в цьому не унікальне. З цими процесами стикалися й інші будинки, вулиці, міста, країни, цивілізації. Зараз ця тенденція спостерігається і в нашій країні. На наш погляд цю ситуацію можливо переламати. Ще, можливо.
ТАЖІБАЄВ ВАДИМ НУРЛАНОВИЧ
24 вересня, 2019, 17:14
Сформувавши комфортне міське середовище і піднявши ліквідність міста, з урахуванням його географічне положення (близькість до моря, не далеко від обласного центру), великий рекреаційний потенціал, особливості історичної та територіальної ідентичності, воно (місто), може претендувати на точку притяжіння для компаній високою доданою вартістю. Конкретно мова йде про IT сектор. На сьогоднішній день, це чи не єдиний сектор, який ще може претендувати на розвиток в нашій країні. При цьому, рівень доходів таких підприємств на порядок вищий, ніж у промислових підприємств. Наприклад, в м. Харків, студія розробки відеоігор Plarium входить в топ платників податків області на ряду з такими промисловими гігантами як АТ "Турбоатом» і ДП «Електроважмаш». Чи варто говорити про те, що сумарно, займаючи зазначеними промисловими підприємствами площи, зайняла б половину нашого міста, а на утворення подiбних пiдприемств потрiбнi десятирiття?
ТАЖІБАЄВ ВАДИМ НУРЛАНОВИЧ
24 вересня, 2019, 17:15
При цьому студія Plarium розміщується на двох поверхах офісного центру, а кількість співробітників всього 500 осіб. Так само необхідно розуміти, що промислові підприємства постійно страждають від «втиiку» мізків. При чому їх залишають не тільки інженери, а й працiвники низької кваліфікації. Така тенденція не могла залишитися без уваги. Все частіше в Україні можна почути про формування так званих технопарках та IT кластерів за сучасним зразком. Як правило, під IT кластер, технопарк або бізнес-інкубатор (можна зустріти різні позначення цього явища) реконструють старі промислові площі, як на приклад Unit.city в Києві. Таким чином у нашого міста ще є шанс використати свій потенціал в новітній історії. Свого часу ці території привернули увагу грецьких колоністів і в подальшій історії він грав часто вирішальну роль для всього регіону.
ТАЖІБАЄВ ВАДИМ НУРЛАНОВИЧ
24 вересня, 2019, 17:15
Тепер від нас залежить, чи буде це місто славним і в майбутньому, або ж він виконав свою історичну місію і з часом він стане провінційним селищем (судячи за статистикою років через 10-15).
ТАЖІБАЄВ ВАДИМ НУРЛАНОВИЧ
24 вересня, 2019, 17:15
У короткостроковій перспективі необхідно діяти щодо благоустрою, в довгостроковій, в частині освiти. Вже сьогодні необхідні міські програми в області просування IT галузі в школах. Можливо, за міський бюджет необхідно проводити факультативи та безкоштовне навчання азам програмування для дітей з малозабезпечених сімей. Це, як і благоустрій, необхідно так само звести в розряд культу. Сьогоднішні школярі повинні стати тим кістяком, який допоможемо сформувати ядро IT сфери в місті. Якщо цим займатися сьогодні, то всього через два роки можна отримати молодшого спеціаліста який при постійній практиці всього за два роки може бути фахівцем середньої ланки. Невелика IT компанія з 10 осіб, у вигляді податкових виплат здатна приносити до бюджету від 800 тис. до 1,2 млн. грн. Без урахування дохідної частини!
ТАЖІБАЄВ ВАДИМ НУРЛАНОВИЧ
24 вересня, 2019, 17:15
Хтось справедливо припустить, що такі фахівці можуть просто виїхати з міста і будуть праві. Однак тут і виступає козирна карта у вигляді благоустрою, комфортного міського середовища та безпеки. За кордон виїжджати немає сенсу. Так як конкурувати з місцевим населенням, а також особливості політики в області трудового законодавства, роблять переїзд IT-шнiка за кордон безглуздим (за рідкісним винятками якi супроводжують кожен окремий випадок успішності релокацii). Та й чи буде сенс в такому переїзді якщо живеш в комфортному місті, недалеко від моря і близькості до агломерації у мiстi якому не потрiбно платит за житло близько 1000 ЕВРО? Якщо місто буде в змозі утримати своїх жителів, воно зможе залучити і жителів інших міст.
ТАЖІБАЄВ ВАДИМ НУРЛАНОВИЧ
24 вересня, 2019, 17:16
Фактори дешевой освіти і талановита молодь призвели до того, що сьогодні на ринку праці в Україні представлені IT компанії світового рівня з мільярдними обiгами. Але ні влада, ні на жаль чиновники не усвідомлюють даного факту. Розвиток відбувається не завдяки, а всупереч. Адже продукт вироблений ними не можна помацати. Однак проігнорували б ми факт базування, на приклад в Одесі, фiлii такої компанії, як Boeing, або SpaceX? Вважаю, що працювати в них хотіли б багато людей. Однак в Одесі працює така компанія як Intellias. Ні, вона не може конкурувати з Boeing в дохідній частині. Однак Boeing не зможе конкурувати з нею щодо зростання стоймости компнаїі, який становить 659,42%(!). Її прибутковість становить 15 млн. євро на рік. Компанія займає 1004 місце в рейтингу Inc. 5000. Цими прикладами ми намагаємося продемонструвати масштаби потенційного економічного "населення" на яке наше місто здатне претендувати.
ТАЖІБАЄВ ВАДИМ НУРЛАНОВИЧ
24 вересня, 2019, 17:16
Все що необхідно для того, щоб подібні компанії заходили в місто це створити правильну комфортну і безпечну середу.
Гарна новина в тому,що для всього цього не обов'язково мати готове місто сад. Достатньо мати впевнені тенденції на розвиток, прозорicть і відкритість по відношенню до потенційних бажаючим компаній що мають оселиться в нашому місті.
ЧУЙКА АНЖЕЛА ВЯЧЕСЛАВІВНА
25 вересня, 2019, 10:10
Много написано по существу ни чего ( вода ) ни про что , хочется конкретно , понятно , можно мало, но точно знать что сделают, а несли нет , то спросить почему не сделали .
ЧУЙКА АНЖЕЛА ВЯЧЕСЛАВІВНА
25 вересня, 2019, 10:12
А все что там написано , существующая наша власть и депутаты , делать не будут , у них не тот «уровень»☺️
ЧУЙКА АНЖЕЛА ВЯЧЕСЛАВІВНА
25 вересня, 2019, 10:17
Если честно , то руки не поднимаются уже что то писать , изменять , так как знаешь , что все напрасно , потрачено время и силы , зная кто в горисполкоме находится , и чем они сейчас там занимаются ,лично у меня полная апатия 😑. Извините что на такой ноте !
Вашу пропозицію надіслано
ДОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ ОНЛАЙН
{{ errorText }}
Будь ласка, зважайте на граматику ваших пропозицій — це прояв ввічливості по відношенню до автора та інших учасників обговорення. Перевірити текст на наявність граматичних помилок можна за допомогою сервісу languagetool.org
Звіт за результатами публічних консультацій
Скоро
Шановний користувач!
Участь в івентах можуть брати лише зареєстровані користувачі. Для збереження Ваших результатів та продовження роботи на ресурсі просимо пройти реєстрацію.
Шановний користувач!
Ви зареєстровані в іншому ОМС, тому не можете брати участь в данному івенті
ПРОПОЗИЦІЇ(19)
ПРОПОЗИЦІЇ(19)
ДОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ ОНЛАЙН
languagetool.org