платформа електронної демократії
Вгору
Created with Sketch. Опитування
Перейменування бульвару Нестерова в місті Полтава
Created with Sketch.
15 березня 2023
Час вийшов
Автор:
Комунальна організація «Інститут розвитку міста» Полтавської міської ради

Петро Миколайович Нестеров (1887-1914) – російський пілот, який у 1913 році здійснив знамениту «мертву петлю», що згодом стала називатися «петлею Нестерова». Під час 1-ої світової війни у званні штабс-капітана служив у складі 3-ої російської армії, загинув у повітряному бою з австрійським льотчиком. Стосунку до Полтави і Полтавщини не має.

Розташований у мікрорайоні Браїлки, починається від вул. Гожулівської (і прокладений на північ).

Ініціатор:
Полтавська міська рада
Created with Sketch. 493 переглядів
Created with sketchtool. 314 користувачів проголосувало
Created with Sketch. Проголосувати
Питання

У ході громадського обговорення у формі публічних консультацій від мешканців Полтавської міської територіальної громади надійшли пропозиції щодо перейменування бульвару Нестерова, які після опрацювання робочою групою виносяться на етап голосування: 

  • Володимира Великого бульвар (Володи́мир I Святосла́вич (960/963 – 15 липня 1015) – великий князь київський (979–1015), князь новгородський (970–988). Хреститель Русі. Представник варязької династії Рюриковичів. Наймолодший (позашлюбний) син київського князя Святослава Ігоровича від ключниці Малуші (імовірної дочки древлянського князя Мала). Онук київської княгині Ольги, батько київського князя Ярослава Мудрого. Молодший брат і наступник київського князя Ярополка Святославича. Захопив київський престол після міжусобної боротьби з братом (977–979). Приєднав до Київської Русі землі в'ятичів (982), ятвягів (983), радимичів (984), білих хорватів (981). Воював проти булгарів (985), греків (988), вірменів (1000), поляків (1001), печенігів (996, 1015). Охрестив Русь 988 року. Встановив Київську митрополію Константинопольського патріархату. Розширив межі столиці Києва, збудував Десятинну церкву (996). Першим із руських князів розпочав карбувати власну золоту монету. Заснував Володимир (988) та інші міста. Використовував особистий знак «тризуб», що став у ХХ столітті гербом України. Канонізований Католицькою і Православною церквами як рівноапостольний святий. Засновник династії Володимировичів. Національний герой України. Інші імена (у т.ч. в художній літературі):  Великий, Святий, Хреститель, Красне-Сонечко тощо).
  • Української  авіації бульвар  (узагальнена назва, що вшановує всіх вітчизняних авіаторів, починаючи від піонерів авіації початку ХХ століття і до сучасних воїнів-авіаторів, які захищають Україну з неба).
ГОЛОСУВАННЯ ЗАВЕРШЕНЕПРОГОЛОСУЙТЕ ОБРАВШИ ОДНУ З ОПЦІЙВИ ВЖЕ ПРОГОЛОСУВАЛИ
A
Володимира Великого бульвар
B
Української авіації бульвар
Оберіть з декількох варіантів лише один варіант відповіді. Вам не потрібно витрачати багато часу на відповідь. Результати такого опитування слугуватимуть основою для змін та покращень.
Скинути вибір
Проголосувати
НА ДАНИЙ МОМЕНТ ЗІБРАНО314ГОЛОСІВ.
B
Української авіації бульвар
64.0%(201)
Такими символами відмічено ваш вибір
A
Володимира Великого бульвар
36.0%(113)
Такими символами відмічено ваш вибір
РЕЗУЛЬТАТИ опитування
Created with Sketch.