платформа електронної демократії
Вгору
Created with Sketch. Опитування
Перейменування провулку Безименського
Created with Sketch.
05 травня 2023
Час вийшов
Автор:
Департамент містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради

Громадське обговорення у формі електронної консультації з приводу перейменування топонімічних об’єктів у місті Житомирі здійснюється  відповідно до Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», Постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 №989 «Порядок проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій)», Статуту Житомирської міської об’єднаної територіальної громади, затвердженого рішенням Житомирської міської ради від 23.04.2019 №1387 та рекомендацій міської комісії з топоніміки виконавчого комітету Житомирської міської ради (протокол №1 від 2023 року).

Ініціатор:
Департамент містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради
Created with Sketch. 328 переглядів
Created with sketchtool. 59 користувачів проголосувало
Created with Sketch. Проголосувати
Питання

Оберіть, будь ласка, варіант нової назви провулку Безименського, який Вам найбільше до вподоби.

1) Софії Левицької - видатної художниці, яка навчалася живопису у Житомирі, тут вийшла заміж. Стала відомою художницею, коли переїхала в Париж на початку ХХ століття. Закінчила Паризьку академію мистецтв. Творила у стилі кубізму і постімпресіонізму з елементами українського народного мистецтва, товаришувала зі знаменитим Анрі Матісом, останній високо оцінював її талант. Софія Левицька популяризувала Україну у Франції: створила лінорит «Визволення України», перекладала французькою мовою твори українських письменників, ілюструвала твори відомого французького поета Поля Валері, зближувала українську і французьку культури.

2) Кокоричанський – ця місцевість до початку ХХ століття називалась Кокоричанка, від назви річки, що протікала тут. Долина збереглася. Кокоричка з польської – водяне латаття. Очевидно, значна кількість цих рослин і дала назву річці і місцевості. Кокоричанським провулком до 1960-х років називалась вулиця Котляревського.

ГОЛОСУВАННЯ ЗАВЕРШЕНЕПРОГОЛОСУЙТЕ ОБРАВШИ ОДНУ З ОПЦІЙВИ ВЖЕ ПРОГОЛОСУВАЛИ
A
Кокоричанський
B
Софії Левицької
Оберіть з декількох варіантів лише один варіант відповіді. Вам не потрібно витрачати багато часу на відповідь. Результати такого опитування слугуватимуть основою для змін та покращень.
Скинути вибір
Проголосувати
НА ДАНИЙ МОМЕНТ ЗІБРАНО59ГОЛОСІВ.
B
Софії Левицької
66.1%(39)
Такими символами відмічено ваш вибір
A
Кокоричанський
33.9%(20)
Такими символами відмічено ваш вибір
РЕЗУЛЬТАТИ опитування
Created with Sketch.