платформа електронної демократії
Вгору
Created with Sketch. Опитування
Перейменування провулку Льва Нікуліна
Created with Sketch.
05 травня 2023
Час вийшов
Автор:
Департамент містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради

Громадське обговорення у формі електронної консультації з приводу перейменування топонімічних об’єктів у місті Житомирі здійснюється  відповідно до Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», Постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 №989 «Порядок проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій)», Статуту Житомирської міської об’єднаної територіальної громади, затвердженого рішенням Житомирської міської ради від 23.04.2019 №1387 та рекомендацій міської комісії з топоніміки виконавчого комітету Житомирської міської ради (протокол №1 від 2023 року).

Ініціатор:
Департамент містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради
Created with Sketch. 260 переглядів
Created with sketchtool. 52 користувачів проголосувало
Created with Sketch. Проголосувати
Питання

Чи подобається вам варіант перейменування провулку Льва Нікуліна на Ніни Мірошниченко?


Ніни Мірошниченко - одна із найвидатніших фахівців селекції гладіолусів, лілій та ірисів. Народилася Ніна Панасівна Мірошниченко на Київщині в селі Велика Гута у 1914 році. Вона випустила у світ майже 900 культиварів різних барв і відтінків. Із них понад сотню пережили випробування часом. Найвідоміші — призери виставок: «Європа», «фіолетовий оксамит», «зоря свободи», «королева естради», «моя Україна», «гуцул»... Її серія з дев’яти сортів лілій, названих іменами космонавтів, внесена до альманаху англійського лілейного товариства. Вона вивела групу напівтрубчастих лілей, створила понад 200 сортів ірисів, із них 46-зареєстровані в Америці. У радянські часи Ніна Панасівна першою була удостоєна персональної виставки у 1970 році. У 1980 році єдина із селекціонерів вона отримала олімпійський диплом за сорт гладіолусів «гімн космонавтам», що зацікавив іноземців.Проживала на цьому провулку.

ГОЛОСУВАННЯ ЗАВЕРШЕНЕПРОГОЛОСУЙТЕ ОБРАВШИ ОДНУ З ОПЦІЙВИ ВЖЕ ПРОГОЛОСУВАЛИ
A
Ні
B
Так
Оберіть з декількох варіантів лише один варіант відповіді. Вам не потрібно витрачати багато часу на відповідь. Результати такого опитування слугуватимуть основою для змін та покращень.
Скинути вибір
Проголосувати
НА ДАНИЙ МОМЕНТ ЗІБРАНО52ГОЛОСІВ.
B
Так
88.5%(46)
Такими символами відмічено ваш вибір
A
Ні
11.5%(6)
Такими символами відмічено ваш вибір
РЕЗУЛЬТАТИ опитування
Created with Sketch.