Повідомлення про початок проведення громадського обговорення про присвоєння Комунальній установі «Центр культури і дозвілля» Шумської міської ради імені Василя Ільківа
1. Найменування органу місцевого самоврядування, який проводить громадське обговорення:
Шумська міська рада Тернопільської області.
2. Питання або назва проекту акта, винесеного на обговорення:
Присвоєння імені Комунальній установі «Центр культури і дозвілля» Шумської міської ради.
Комунальна установа Шумської міської ради |
||
Комунальна установа «Центр культури і дозвілля» Шумської міської ради |
На честь Василя Миколайовича Ільківа, заслуженого працівника культури України |
Ільків Василь Миколайович – народився 14 січня 1938 року в с. Велеснів на Монастирищині. У 1961 році працював завідувачем сільським клубом, пізніше інструктором-методистом у Монастирському будинку культури. У 1964 році – художній керівник Теребовлянського будинку культури. З 1965 року переїхав у м. Шумськ і протягом 55 років працював викладачем у Шумській музичній школі. З 1965 року був керівником Шумської народної капели при Шумському районному будинку культури. Талановитий музикант, композитор, диригент, громадський діяч. Створив багато творчих колективів – різноманітні вокальні ансамблі, дитячий хор, хор хлопчиків, квартет «Спалах», жіноче тріо «Погорина». Талановитий педагог, композитор та виконавець пісень. Указом Президента України від 19 серпня 2008 року присвоєно звання – «Заслужений працівник культури України». У 2016 році – нагороджений Грамотою та нагрудним Знаком від Святійшого Філарета. Помер 09 грудня 2020 року. Похований на місцевому кладовищі. |
3. Альтернативні варіанти вирішення питання:
- Схвалення громадськістю пропозиції щодо присвоєння Комунальній установі «Центр культури і дозвілля» Шумської міської ради імені Василя Ільківа;
- Не схвалення пропозиції щодо присвоєння Комунальній установі «Центр культури і дозвілля» Шумської міської ради імені Василя Ільківа.
4. Соціальні групи населення та заінтересовані сторони, на які поширюватиметься дія прийнятого рішення:
Мешканці Шумської міської територіальної громади.
5. Можливі наслідки втілення в життя рішення для різних соціальних груп населення та заінтересованих сторін:
Сприяння увічненню пам’яті видатного земляка, заслуженого працівника культури. Виховання патріотизму, вияв вдячності за вклад у розвиток культурних і духовних цінностей Шумщини та популяризація культурно-мистецької спадщини України.
6. Відомості про строк, порядок обговорення питання, спосіб внесення пропозицій чи зауважень учасників, які беруть участь в консультації:
Громадське обговорення проводиться у формі електронної консультації через вебсайт Шумської міської ради https://shumska-gromada.gov.ua/ на вебпорталі Е-консультацій, з 04 березня по 05 травня 2024 року, з можливістю надання зауважень та пропозицій до 30 квітня 2024 року.
Пропозиції та зауваження також можуть подаватися в письмовій формі на адресу Шумської міської ради: місто Шумськ, вулиця Українська, 59 або електронною поштою shumska.gromada@gmail.com із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає.
7. Спосіб забезпечення участі в обговоренні представників визначених соціальних груп населення та заінтересованих сторін:
Публікація інформації на офіційному вебсайті Шумської міської ради Тернопільської області.
8. Прізвище, ім’я відповідальних осіб органу місцевого самоврядування:
Демчук Жанна Валеріївна, мобільний телефон 0963905600;
Солтис Лілія Іванівна, мобільний телефон 0975452430.
9. Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення:
У строк до 06 травня 2024 року, після отримання висловлених пропозицій та проведеного аналізу, відбудеться оприлюднення результатів громадського обговорення на вебсайті Шумської міської ради.
КОМЕНТАРІ(1)
КОМЕНТАРІ(1)
ДОДАТИ КОМЕНТАР
languagetool.org